Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Незаконний продаж електронних сигарет: за матеріалами БЕБ судитимуть одесита

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області завершили досудове розслідування щодо одесита, який нелегально продавав електронні сигарети в Instagram, повідомляє пресслужба БЕБ.

Матеріали направлено до суду. 22-річний горе-бізнесмен відправляв товар по всій Україні поштою. Оплату приймав на банківську картку або за допомогою електронного гаманця. В результаті проведених пʼяти обшуків детективи вилучили понад 600 одиниць електронних сигарет і пристроїв для куріння, майже 250 банок з рідиною, понад 165 тис. грн, а також комп’ютерну техніку, банківські картки і мобільні телефони. Орієнтовна сума вилученого становить майже 1,3 млн грн.

Фігуранту повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів) КК України.

Связанные новости

Россия угрожает Молдове войной из-за Приднестровья

diphenom111

Результаты деятельности полиции Одесской за прошедшую неделю

Ludmila Bulay

Катерина Скавронік-Рубан: «Джерело моєї сили – це любов до того, що я роблю, і підтримка моєї родини»

diphenom111

Бывшего полицейского из Одесской области, который помогал уклонистам, отправили в дисциплинарный батальон

diphenom111

15 человек в Одесской области проверяют на коронавирус

Заправки «Мустанг» в Одесской области кришуют рейдеры?

odmedia

Оставить комментарий