Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Михайло Поживанов: «Україна живе єдиними цінностями з демократичними країнами Європи»

Ще одним свідченням потужної підтримки України у протистоянні ворожій агресії став приїзд до Одеси делегації Міжнародного демократичного союзу (International Democratic Union, IDU) на чолі з Генеральним секретарем організації Крістіаном Каттнером.

У ході візиту відбулася, зокрема, зустріч з керівниками місцевих організацій ВО «Батьківщина», під час якої йшла мова про актуальну безпекову, політичну, економічну та соціальну ситуацію в нашій країні.

На прохання ІА «Одеса-медіа» подію прокоментував відомий громадський і політичний діяч, голова Одеської міської організації  ВО «Бальківщина» Михайло Поживанов:

15

– Такі розмови важливі для взаємодії політичних партій, де відбувається обмін думками, налагоджуються контакти і звучать потужні голоси для просування демократії по всьому світу. А для мене особисто було приємним сюрпризом серед членів делегації зустріти свого давнього товариша, доброго друга Янеза Янша, який свого часу тричі перебував на посаді прем’єр-міністра Словенії та вже багато років поспіль очолює Словенську демократичну партію.  Багато разів ми з приємністю перетиналися з Янезом і в Європарламенті, і в Любліні. А з перших днів війни він, його партія та IDU активно допомагають Україні. Цього разу привезли машини швидкої допомоги. Такі зустрічі та питання, що ми обговорювали, вкотре доводять, що  Україна живе єдиними цінностями з іншими демократичними країнами. У нас одне бачення розбудови справедливого, демократичного, відкритого інклюзивного суспільства. І ми обов’язково до цього прийдемо!

Связанные новости

Часть Пишоновской в Одессе будет односторонней (схема)

Геннадий Труханов: «Мэры украинских городов объединяются и идут в Парламент»

odmedia

Вице-мэр Одессы Павел Вугельман: «На форуме «5Т» презентовали национальную космическую программу»

Марина Жигалюк

В Одессе в пункте обмена валют ограбили старушку (видео)

admin

На территории Летнего театра появились вэб-камеры

odmedia

На Черемушках открыли новый стадион (фото)

odmedia

Оставить комментарий