Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

На Одещині викрито незаконну діяльність підприємства: зберігання пального без отримання ліцензії

Ліцензії на всі види діяльності, передбачені ст. 15 Закону № 481, видаються за умови обов’язкової реєстрації об’єкта оподаткування відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України (із змінами).

Суб’єкти господарювання (у тому числі іноземні суб’єкти господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) отримують ліцензії на зберігання пального на кожне місце зберігання пального.

Фахівцями управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС в Одеській області була проведена фактична перевірка аграрного підприємства, за результатами якої встановлено порушення вимог ст. 15 Закону № 481, а саме: зберігання пального без отримання ліцензії на право зберігання пального (виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки), за що передбачена відповідальність згідно з ст. 17 Закону № 481 та застосовано фінансові санкції на суму 500 тис гривень.

За результатами перевірки на посадову особу аграрного підприємства накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу – 17000,00 грн з конфіскацією пального, яке зберігалось без ліцензії у кількості 38,9 тис літрів на користь ЗСУ.

Податкова Одещини застерігає фізичних осіб та інших суб’єктів господарювання про недопустимість здійснення незаконної господарської діяльності, у тому числі  підакцизними товарами.

Связанные новости

К маю 2021-го обещают закончить ремонт моста через Хаджибейский лиман

Марина Жигалюк

21 сентября в Украине – новое карантинное зонирование

Марина Жигалюк

Более 100 объектов критической инфраструктуры контролирует полиция Украины

Ludmila Bulay

Коллапса в энергосистеме Украины не будет, несмотря на обстрелы РФ в холода, — «Укрэнерго»

В Измаиле пропала молодая девушка

odmedia

20 и 21 июня «7 км» будет работать по обычному графику

[email protected]

Оставить комментарий