Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Міжнародний культурний центр UNION — «Відкриття року»!

Оргкомітет Рейтингу популярності людей та подій півдня України «Народне визнання – Одесит року» не зміг оминути таку подію, тому культурний центр було названо переможцем у номінації «Відкриття року».

img_8201.jpg
Почесний диплом та кубок лауреата рейтингу приймала піар-директорка Міжнародного культурного центру UNION Арсенія Покровська

Історія UNION повертає нас до початку ХХ століття. У цій же будівлі функціонував Міжнародний культурний центр, і це був вагомий аргумент на користь того, що наше місто називали культурною столицею. Крізь роки Одеса пронесла це горде звання, і в 2023 році центр, розташований на вулиці Троїцькій, знову відновив свою роботу. Цей масштабний проєкт вдалося реалізувати завдяки великій команді однодумців та підтримці Одеської  міськради.

Міжнародний культурний центр «UNION» націлений на популяризацію сучасного мистецтва та збереження культурної спадщини. Сьогодні там проводяться масштабні заходи, концерти, театральні вистави, виставки іменитих художників та фотомайстрів, фестивалі міжнародного рівня.

photo_2023-12-28_13-03-06.jpg

Связанные новости

Сподіваюсь на те, що всі учасники медійного простору будуть перевіряти перед публікацією доброчесність будь-якої інформації, — Мінас Аракелян

diphenom111

В Одесской области суд на 2 года отправил в дисциплинарный батальон экс-пограничника, который переправлял уклонистов

Одесская теннисистка вышла в 1/4 финала Уимблдона

diphenom111

Вице-мэр Одессы приветствовал участников Международного джазового фестиваля Odessa JazzFest (фото)

Ludmila Bulay

Семьям украинских военных звонят и сообщают недостоверную информацию — Госспецсвязи

Юлія Тимошенко: Вибори під час війни руйнують надію на перемогу

diphenom111

Оставить комментарий