Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Михайло Поживанов: святкуючи День Незалежності, треба думати про загрози сьогодення та перспективи України

– Святкуючи 32-гу різницю підписання Акту про незалежність України і вітаючи з нашим найвеличнішим святом одеситів і всіх співгромадян, мені захотілося поговорити про те, що ж насправді означає незалежність для нас,  – зазначає Михайло Олександрович. – І як це поняття впливає на кожного громадянина та нашу державу в цілому. Аспектів такої розмови чимало. Зокрема, у своєму телевізійному інтерв’ю я висловив свою думку про таке:

Чи є можливість повернення до України тих, хто покинув її на початку війни?

Відбудова після Перемоги – хто візьме на себе цю відповідальність? Як ми зможемо відновити та покращити нашу державу після випробувань війни?

Зрада, корупція та недобросовісність: чи потрібно повертати смертну кару та чи допоможе це у боротьбі з цими загрозами?

Питання російських коштів, які були «заморожені» на початку війни нашими закордонними партнерами. Чи є шанс, що ці кошти передадуть Україні?

Докладно ці міркування та відповіді на поставлені питання – за посиланням та на ютуб-каналі Михайла Поживанова.

Связанные новости

Кто из водителей-одесситов может рассчитывать на льготную парковку

Марина Жигалюк

В центре Одессы горел дом: пострадали три пожарных

diphenom111

Список одесских домов, в которых не будет света 1 декабря

Ludmila Bulay

Ястремская сенсационно победила американку и вышла в 1/8 финала турнира в Монреале

diphenom111

Все должны быть равны — президент, депутаты и судьи — Сергей Власенко о законе об импичменте

Марина Жигалюк

В Одессе женщина получила наказание за эксплуатацию детей и лошадей

Ludmila Bulay

Оставить комментарий