Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Михайло Поживанов: Розмірковуємо про ймовірну відставку Залужного, законопроєкт про мобілізацію і допомогу США

Політик, громадський діяч, голова Одеської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Поживанов традиційно пропонує долучитися до обговорення резонансних питань тижня на своїй сторінці у Ютуб. Мова йде про таке:

Подія ще не відбулася, а вже вся Україна та частина світових ЗМІ обговорює питання відставки генерала Валерія Залужного. Генерал Залужний –  проблема для Зеленського чи для України?! Через провал українського контрнаступу влітку 2023 року або через високий рейтинг генерала? Чи вплине ця відставка на допомогу Україні від західних партнерів?  Розбираємося в тонкощах ситуації.

Верховна рада України має якнайшвидше ухвалити оновлений законопроект про мобілізацію, він відповідає всім вимогам часу – так заявили в Міноборони. Однак у цьому законопроєкті багато моментів, які викликають сумніви і занепокоєння. Що саме?

Вибори у США можуть стати «референдумом про майбутнє України», каже американська преса. На тлі передвиборчої компанії, республіканці наголошують, що тема України зникає зі світових пріоритетів. Тож якщо Трамп переможе на президентських виборах у листопаді, чи планує він повністю покинути Україну? Які можуть бути сценарії розвитку подій?

Фінал Нацвідбору на «Євробачення-2024» та колосальний збій у додатку «Дія» під час голосування. Які підводні камені електронних голосувань різного спрямування, як то вибори або пісенні конкурси.

Детально про все це та інше – у відео за посиланням:

Связанные новости

Алла Стоянова: «Реформы должны приниматься для людей, а не для удовлетворения интересов олигархата»

Марина Жигалюк

Владимир Зайков награжден за многолетнюю защиту прав портовиков и моряков Одесского региона

Ludmila Bulay

Непризнанное Приднестровье не будет проситься в состав рф – ГУР

diphenom111

В Одессе из-за «короны» закрыто 56 групп в детсадах и 260 младших классов

Ludmila Bulay

Владимир Зеленский пообещал ввести двойное гражданство в Украине

Ludmila Bulay

В порты Одесской области зашли корабли за пшеницей для голодающих стран

diphenom111

Оставить комментарий