Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Львів і Одеса об’єдналися у спільному волонтерському рухові

– Генеральний директор Львівського палацу мистецтв Юрій Візняк, мій товариш та однодумець, з початку повномасштабного ворожого вторгнення організував найбільший Львівський гуманітарний хаб, Звичайно, у цьому йому допоміг власний управлінській досвід, організаторські здібності, міжнародні та особисті зв’язки, знання людей та вміння бути «над ситуацією». Загалом львівським волонтерам під його керівництвом вдалося охопити допомогою понад сто військових підрозділів, яким, зокрема, було передано за їх участі близько 170 машин. Окрім подяк від цих підрозділів особисту нагороду отримав і сам Юрій Ярославович – відзнака від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного  «За сприяння війську».

802275534893422720222.jpg

Про все це йдеться у матеріалі, посилання на який є нижче. Дуже пізнавально та точно описано, як ми, українці, разом організовували своє життя задля спротиву ворогу та допомоги співвітчизникам!

Та я хочу окремо сказати про те, як Львів допомагає Одесі. Волонтерські організації пана Візняка доправляли до Одеської області потужні гуманітарні вантажі для «Одеса ХАБ Батьківщина» та Благодійного фонду «Рідний берег», який в Одесі створений мною разом з Олегом Радковським. Уже на місцях ми розподіляли цю допомогу за призначенням. А це і поміч для малозабезпечених громадян, і різні засоби для лікарень області, і допомога деяким військовим частинам ЗСУ Одеського регіону.

Я вдячний пану Юрію Візняку за дружну роботу в гуманітарно-волонтерському напрямі, а ще – за діяльність у нашому спільному мистецькому захопленні. Попереду ще багато проєктів та важливої роботи. З такими людьми ми обов’язково переможемо ворога!

339151410_1215433465760893_6249464600896341624_n2.jpg

Про діяльність Ю.Я. Візняка і найбільшого хабу Львова читайте тут.

Связанные новости

На данный момент коронавирусом болеют 16 160 жителей Одесской области

Ludmila Bulay

Павел Вугельман: «Движение по Ланжероновской будет односторонним»

Марина Жигалюк

В Одессе нашли тела трёх человек, замёрзших насмерть из-за снежной бури — СМИ

Хроника COVID-19 в Одесском регионе: за сутки 10 человек умерли от последствий

Ludmila Bulay

Теннисистка из Одессы удачно стартовала в Риме

Марина Жигалюк

В Одесской области жители с. Молодежного возмущены высказываниями Ю. Крука

Оставить комментарий