Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Кожна війна закінчується миром, але цей мир має бути на справедливих для нас умовах – Андрій Єрмак

96061f118c7e1203741da21b71fa7c82_1687899866_extra_large.jpeg

Спілкуючись із провідною міжнародною ведучою телеканалу Крістіан Аманпур, Андрій Єрмак розповів про деталі зустрічей, які українська делегація провела днями у Копенгагені з радниками з питань національної безпеки та політичними радниками лідерів Бразилії, Великої Британії, Данії, ЄС, Італії, Індії, Канади, Німеччини, Південної Африки, Саудівської Аравії, США, Туреччини, України, Франції та Японії щодо імплементації Формули миру Президента Володимира Зеленського.

«Ми говорили про майбутнє. Ми говорили про мир, про принципи ООН. Це була дуже важлива й успішна зустріч. І я очікую на продовження цих консультацій», – зазначив він.

Андрій Єрмак акцентував, що українська сторона наголосила на тому, що подібні консультації мають відбуватися на базі Формули миру Президента Зеленського. При цьому Україна готова до обговорень її пунктів з усіма державами, які поважають суверенітет та територіальну цілісність нашої країни, принципи ООН та міжнародного права, на яких базується Українська формула миру.

За його словами, учасники зустрічі позитивно відзначили такий формат консультацій і домовилися продовжити цю роботу для подальшого опрацювання питання щодо проведення Глобального саміту миру в майбутньому.

80d1318e717e5ccb7087a366cf1ecd9a_1687899559_extra_large.jpeg

Також Андрій Єрмак висловив позицію України стосовно очікувань від саміту НАТО у Вільнюсі, що проходитиме 11-12 липня. Зокрема, керівник Офісу Президента зазначив, що Україна прагне отримати чіткий сигнал щодо свого майбутнього членства в Альянсі, а також проміжні гарантії безпеки до моменту вступу в Альянс, які допоможуть продовжувати боротьбу з російською агресією та убезпечать від повторення подібних вторгнень у майбутньому.

Связанные новости

Россияне намерены использовать аэродром в Приднестровье для продолжения атак

diphenom111

Одесские комбинаторы завладели землей и зданиями комплекса для детей (фото)

Ludmila Bulay

НБУ опубликовал список банков в Одессе, которые будут работать даже в условиях блэкаута

Сергей Кивалов поздравил одесситов с Днем Святой Троицы

Агония старой власти: с чем пришлось столкнуться кандидатам от «Слуги народа» накануне выборов

Марина Жигалюк

У украинских воинов успех на одном из направлений фронта, — Генштаб

Оставить комментарий