Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Керівництво партії «Батьківщина» Одещини зустрілось з делегацією Міжнародного демократичного союзу

До складу делегації входять Генеральний секретар МДС Крістіан Каттнер, Скарбник МДС Кріс Фасснер, Віце-голова МДС, колишній Прем’єр-міністр Монголії Елбегдорж Цахіагійн, колишній Прем’єр-міністр Словенії Янез Янша, Директор міжнародних програм Інституту лідерства (Leadership Institute (США) Рон Нерінг, Віце-президент з програм Інституту лідерства (Leadership Institute (США) Стів Саттон та колишній державний Міністр транспорту Баварії Ханс Райххарт.

03_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Партію «Батьківщина» Одеської області на зустрічі також представляли керівник осередку в місті Одеса Михайло Поживанов, заступник голови Одеської обласної парторганізації Сергій Веселов та керівник молодіжної організації партії на Одещині Сергій Шутов.

07.jpg

Метою триденної поїздки МДС в Україну є ознайомлення з безпековою, політичною, економічною та соціальною ситуацією в країні після року війни.

«24 лютого стало поворотним моментом для вашої країни і всіх демократичних країн світу. Російське вторгнення – це акт терору і порушення всіх конвенцій міжнародного права. Як Міжнародний демократичний союз ми підтримуємо наших друзів в Україні у ці темні часи», – зазначив Крістіан Каттнер.

02_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

У свою чергу Олег Радковський наголосив на важливості підтримки України не тільки озброєнням, а й фінансовими інструментами для роботи агросектору та підприємництва.

«Робота Зернового коридору дала можливість аграріям Одещини та сусідніх регіонів продати свої врожаї та стабілізувати роботу підприємств. Але на сьогодні дуже актуальним є питання кредитування та субсидій для агровиробників, які через війну бояться ризикувати з новим врожаєм, тому міжнародна допомога та підтримка наших виробників є вкрай необхідною та важливою для економіки України та світової продовольчої безпеки», — сказав Олег Радковський.

05_copy_copy_copy_copy.jpg

Очільник «Батьківщини» міста Одеса Михайло Поживанов розповів гостям про активну роботу партії в гуманітарному напрямку та постійну допомогу ЗСУ. Також політик наголосив на складному становищі українського бізнесу, який через війну не може повноцінно працювати, а багато підприємців взагалі втратили все.

«Ви знаєте, що місто Маріуполь, яке я свого часу очолював, практично знищене. Втрачено житло, бізнес, а головне – людські життя. Сьогодні багато наших колег та друзів намагаються відновити роботу на Одещині та в західних регіонах країни, бо ми чудово розуміємо, що економіка має працювати, люди мають отримувати зарплатню, а держава — податки. Ми впевнені в перемозі України над ворогом, і всією командою наближаємо її по своїм напрямкам», — додав Михайло Поживанов.

08.jpg

Міжнародний демократичний союз – це асоціація понад 80-и консервативних та християнсько-демократичних партій та їхніх однодумців центристського та правоцентристського спрямування з понад 60 країн усіх континентів світу. МДС є майданчиком для взаємодії цих партій, на якому політики можуть обмінюватися думками та своїм баченням, налагоджувати контакти та говорити одним потужним голосом для просування демократії по всьому світу. Цей Союз у 1983 році заснували такі визначні політики, як Маргарет Тетчер, Джордж Буш, Гельмут Коль, Жак Ширак та інші.

12_copy_copy_copy_copy.jpg

Связанные новости

Олег Муратов: «Командная работа – гарантия успешного решения задач»

В Одессе в районе вокзала загрязненный воздух

Ludmila Bulay

«Нескорений Маріуполь» на полотнах українських художників

С начала вторжения РФ, Одесскую область покинули 232 тысячи жителей

diphenom111

Рейдерский захват Одесского медина: нардепы Макарьян и Куренной ломают двери, чтобы «выплатить сотрудникам зарплату»

odmedia

В «Дії» создают новый сервис для бизнеса

Оставить комментарий