Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний привітав наукову спільноту на міжнародній конференції у Одеській юридичній академії

Традиційно до Дня науки у Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулася щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Європейські орієнтири розвитку України в умовах війни та глобальних викликів XXI століття: синергія наукових, освітніх та технологічних рішень». Відкрив роботу конференції та привітав учасників президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік Сергій Ківалов.

Цьогоріч до участі у конференції також долучився Головнокомандувач Збройних Сил України, визнаний та шанований усім світом «Залізний генерал» Валерій Федорович Залужний.

photo_2023-05-24_09-25-05.jpg

«Це велика честь для багатотисячного колективу нашого університету! Валерій Федорович привітав наукову спільноту та звернув увагу провідних науковців на найважливіші питання щодо правового регулювання функціонування Збройних Сил України», – зазначив президент НУ «ОЮА» Сергій Ківалов.

photo_2023-05-24_09-25-10.jpg

Конференція об’єднала понад 500 учасників, серед яких науковці та науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, практики, представники освіти та науки, сектору безпеки та оборони, сфер журналістики, психології, політології, соціології, IT-фахівці України та інших країн. Варто зазначити, що вже стала гарною традицією участь у конференції військовослужбовців та представників з усіх куточків нашої країни.

photo_2023-05-24_09-25-13.jpg

Активно обговорювалися питання в межах секційних засідань стосовно широкого кола сучасних проблем державного та суспільного життя, світових соціально-політичних процесів, міжнародного права та безпеки, питань інформатизації та цифровізації, кібербезпеки в епоху стрімкого розвитку технологій штучного інтелекту, економіки та післявоєнної відбудови, трансформації науки і суспільства в умовах європейського вибору та військової агресії, а також майбутнього України та дискусії щодо інших важливих сфер сучасності.

Повний виступ Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного:

Связанные новости

Партия «Основа» начала активную подготовку к парламентским выборам

odmedia

Ректоры одесских вузов обратились к руководству страны с открытым письмом о защите учреждений высшего образования от уничтожения — Сергей Кивалов

Чтобы скрыть большие потери, трупы россиян везут небольшими партиями и только ночью, — СБУ

Главное управление юстиции в Одесской области по телефону проконсультирует бесплатно

admin

В пятницу Одесский регион «накроет» тепло

odmedia

За 2 месяца на дорогах Одессы произошло более 400 ДТП

Ludmila Bulay

Оставить комментарий