Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Газеті «Вечірня Одеса» — 50 років

Незалежна газета «Вечірня Одеса», яка була заснована публіцистом та політиком Борисом Дерев’янко, цьогоріч відзначає 50 років з дня випуску першого номеру видання. На урочистому зібранні з нагоди ювілею колектив редакції привітали представники влади та колеги.

06

Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський вручив головному редактору «Вечірньої Одеси» Олегу Суслову Почесну грамоту обласної ради.

09

«За пів сторіччя ваша газета стала частиною культурної та журналістської історії Одеси, ставши прикладом незалежності та об’єктивності ЗМІ. Бажаю вам великих успіхів, постійного примноження відданих читачів та цікавих і яскравих матеріалів», — сказав у вітальному слові Олег Радковський.

08

Також з привітаннями виступили міський голова Одеси Геннадій Труханов та очільник РДА Одеського району Юрій Крук.

2121

Окрім того, на заході були нагороджені лауреати конкурсу «Люди справи», який щорічно проводиться колективом газети і був започаткований засновником видання Борисом Дерев’янко.

Голова журі конкурсу, екс-голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький привітав лауреатів, та побажав колективу газети довгих та плідних років роботи а Україні миру та перемоги.

13

04

10

14

У свою чергу головний редактор «Вечірньої Одеси» Олег Суслов, під час нагородження «Людей справи» зазначив, що останні два роки головні герої всієї України — це наші військові та волонтери.

«Ми нагороджуємо та вклоняємось перед нашими військовими, медиками та волонтерами. Саме завдяки їм ми сьогодні змогли зібратись та відзначити ювілей нашої газети. Також ми відзначили колективи одеських підприємств, які продовжують працювати, підтримуючи економіку країни та постійно допомагаючи ЗСУ», — додав Олег Суслов.

05

15

16

17

18

19

20

12

01

Связанные новости

Недалеко от Одессы произошло землетрясение магнитудой 4,6

Білгород-Дністровська лікарня отримала допомогу від «Батьківщини»

Марина Жигалюк

Мариуполь убивают: люди жгут костры из мебели возле домов и готовят еду на улице

diphenom111

«Одиссей» и «Одиссей MAX» планируют выпустить до конца текущего года  (видеокомментарий)

Ludmila Bulay

«Недели добрых дел» в Одессе: бал-маскарад, субботники и школа волонтеров

odmedia

В Одесской области третий лиман превратился в пустыню

odmedia

Оставить комментарий