Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Ганна Позднякова: «Тепло у будинках одеситів – наша спільна відповідальність»

У КП «Теплопостачання міста Одеси» б’ють тривогу: заборгованість населення з оплати наданих ним послуг сягнула рекордних показників – 1 089,9 млн гривень. Щоб уникнути ризиків надзвичайної ситуації техногенного характеру в умовах воєнного стану, одеситів просять не порушувати платіжну дисципліну і терміново сплатити борги за спожите опалення.

– Попереду – насправді непроста зима, коли відповідальність кожного з нас окремо та всіх разом стане вирішальною, – наголошує директор підприємства Ганна Позднякова. – Своєчасна сплата за тепло дозволяє проводити закупівлю необхідних матеріалів для підготовки та проведення опалювального сезону, а також оплачувати важку щоденну працю працівників підприємства.

271746897_319318270203055_3500698449900711157_n.jpg

Варто нагадати, що рахунки за тепло надходять щомісяця, зокрема, в міжопалювальний період. У них відображена заборгованість (якщо така є за минулий період) та поточні нарахування абоненської плати відповідно до пункту 11 частини 1-ї статті 1-ї Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Дистанційно сплатити можна в особистому кабінеті на офіційному сайті КП «ТМО» або через додаток банківського рахунку. Фізично – в касах банків та відділеннях Укрпошти.

Связанные новости

Под Одессой погиб инструктор-парамедик, который оказывал помощь раненным после ракетного удара

diphenom111

В Одессе состоится рейтинг «100 влиятельных одесситов»

Задержали на блокпосту и насильно доставили в ТЦК: в Одессе очередной скандал с мобилизацией

Фінальний захід від проєкту SBC (Students Business Career)

diphenom111

Оккупанты нанесли удар баллистикой по Одесской области

diphenom111

В Украине за сутки +354 новых случаев COVID-19

Оставить комментарий