Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Галина Зіцер: «Кожен артист і співробітник Одеської філармонії прагне зробити свій внесок у перемогу!»

1250256843_fil1.jpg

Одеська філармонія постійно бере участь у благодійних концертах на  підтримку наших захисників – військових ЗСУ, а також жителів Одеси і вимушених біженців.

Насамперед, артисти філармонії стали активним учасниками акції «Підтримай своїх», що започаткована Будинком офіцерів Командування Військово-Морських Сил ЗСУ; вони вже взяли участь у 10 концертах. Шість виступів перед військовослужбовцями відбулося з нагоди Дня Військово-Морських Сил України.

Також було проведено 35 благодійних тематичних концертів на різних майданчиках Одеси для одеситів і тимчасових переселенців, за що філармонія отримала подяку Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.

Зокрема, у бібліотеці № 2 ім. Костянтина Паустовського було проведено сім тематичних концертів, п’ять – в Одеському будинку-музеї ім. М.К. Реріха, по два – у Всесвітньому клубі одеситів і театрі ТЕО, шість – у Центрі болгарської культури, три – в Євангельській  реформатській пресвітеріанській церкві м. Одеси, по одному концерту було дано в  Одеській національній науковій бібліотеці і Центрі соціальних служб Одеської міської ради.

Особливу увагу привернули великі концерти на підтримку Миколаєва, організовані філармонією разом з Ротарі-клубом «Одеса-Рішельє»: вони пройшли в Камерній залі Одеської філармонії та в будівлі Одеського головпоштамту.

Окрім того, соліст філармонії, співак і композитор, народний артист України Микола Свидюк з липня цього року перебуває у гастрольних поїздках по країнах Європейського Союзу у зв’язку з проведенням благодійних концертів на підтримку ЗСУ. Гастролі триватимуть до кінця жовтня.

– Я завжди знала, відчувала всім серцем, що наш філармонійний колектив – це велика  дружна сім’я, – говорить Галина Борисівна. – Але навіть мене вразило, як наші артисти і працівники різних служб згуртувалися у ці трагічні для країни дні. Кожен прагне зробити свій, бодай невеличкий внесок у перемогу, самовіддано працюючи на культурному фронті. Наші артисти з радістю беруть участь у благодійних концертах. Вони щасливі, коли виступають перед військовими і чують їх щедрі аплодисменти, коли їм вдається своїм мистецтвом розрадити людей, що постраждали від війни… А до того ж філармонія продовжує працювати у своєму залі, даючи концерти за участю як солістів, так і ансамблів, камерного оркестру. Глядачі з радістю відгукуються на запрошення, адже сьогодні всі потребують психологічної підтримки, а що може краще підняти дух і зміцнити віру у перемогу, як не музика, та ще й у високопрофесійному виконанні наших артистів!

photo_2022-09-27_08-57-01.jpg
Диплом лауреата Галині Зіцер вручила член оргкомітету рейтингу, редактор журналу «Фаворит удачи» Галина Владимирська

 

Автор: Влада Галіна
Фото: Олег Владимирський

Связанные новости

В Одессе определились победители отборочного раунда школьной футбольной лиги (фоторепортаж)

Ludmila Bulay

Грабіжницька хвиля. Що є в списках майна, яке “віджало” угрупування “ЛНР”

diphenom111

СБУ разоблачила чиновника АО «Одессагаз» на получении взятки (фото)

Задержаны агитаторы, которые планировали дискредитировать кандидата от «Слуги народа» Игоря Васильковского

Марина Жигалюк

Дмитрий Разумков встретился с однопартийцами в Одессе (видео)

Военнослужащий из Одесской области, который в 2022 году на заводе «Южмаш» расстрелял нацгвардейцев, получил пожизненное

diphenom111

Оставить комментарий