Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Фонд Дмитра Вербицького «Країна добра» вкотре підтримав підшефний дитячий притулок

«Щоб осіння дощова погода не ставала на заваді прогулянкам, цього разу ми привезли діткам куртки та нові кросівки. Малеча виявилася неймовірно активною: вони самі зголосилися допомогти розвантажити автівку, тому робота промайнула швидко і весело. 

Ну і яке ж свято без солодощів? Звісно, привезли і їх. Хочеться окремо відзначити вихованість дітей: кожен чемно ставав у чергу і дуже щиро дякував. Це викликає величезну повагу до праці вихователів. Особлива подяка за допомогу Дмитру Подтуркіну та Зої Шкурко. Дякуємо кожному, хто долучається та допомагає нам дарувати дітям радість!», — підкреслив Дмитро Вербицький.

Связанные новости

СБУ предотвратила теракт в Запорожье: взрывчатку замаскировали под инвалидную трость

diphenom111

Ночью враг атаковал Одесскую область ударными дронами

diphenom111

На Одещині нетверезий водій легківки виїхав на зустрічну смугу і протаранив мотоцикліста: керманич двоколісника загинув

diphenom111

Михайло Поживанов: Важливі думки у День Української Державності

diphenom111

Солистка Музкомедии в Одессе получила звание «Заслуженный артист Украины»

Ludmila Bulay

“Road to the sun”: в Чорноморську пройде виставка сучасного мистецтва від молодої мисткині та перформера Дар’ї Наквакіної

Марина Жигалюк

Оставить комментарий