Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

«Фаворит удачи»: про лауреатів рейтингу і не тільки!

Читач дізнається і про інших лауреатів. Зокрема, про охоронне агентство  «Самсон Групп-06», яке перемогло у номінації «На варті безпеки на фронті і в тилу», розповідає її засновник і генеральний директор Андрій Бабенко.

Звичайно, у номері чимало іншої різноманітної цікавої інформації: за що міський голова нагородив захисника Одеси майора Дениса Дідичука; які трапляються дива для дітей напередодні Різдва; на який маршрут виїхав в Одесі новий багатосекційний трамвай і чи будуть у місті такі ще; кому присвячена виставка «Сміливі нести світло»; про що йдеться у Меморандумі про співпрацю між БФ «Журналісти за демократію» та Одеським районним управлінням ДСНС України в Одеській області.

Рубрика «Персона» представляє легендарного генерала Марченка, який очолив оборону Миколаєва, а отже не пустив ворога до Одеси. А ще про одного воїна – одесита Олександра Закерничного дізнаємося з розповіді про презентацію його посмертної книжки «Записки добровольца».

Адвокатеса і галерейниця Вікторія Нестеренко ділиться своїми «Правилами фаворита», а очільник КК «Порто-Франко» Дмитро Євчев – складовими успіху очолюваного ним підприємства.

Фоторепортер Тимофій Мельников вражає відразу двома великими репортажами з місця події: «Масована атака на Одесу» та «Відлуння Донбасу».

З публікацій можна також дізнатися про те, як змінився ринок залізничних перевезень за 2023 рік, які сценарії економічної ситуації аналітики закладають на 2024 рік і якими будуть курс долара та інфляція.

І, звичайно, журнал за традицією знайомить з прем’єрами в одеських театрах, а ще – з відомим фотомайстром Олександром Сінельниковим і його кращими роботами. Читач також дізнається про те, як в Одесі народився перший рок-клуб України.

Цікаво? Тоді читайте свіжий номер «Фаворита удачи» онлайн на сайті «Одеса-медіа» чи купуйте його у кіосках!

Связанные новости

Власти Одессы будут строго следить за сохранением деревьев в Летнем театре и программой выступлений

admin

Несколько тысяч дельфинов погибли из-за военных действий в Черном море

Марина Жигалюк

Сергей Маслов стал «Профсоюзным лидером года» (видео)

Ludmila Bulay

В Одессе не работают 43 котельные из 140

В Одессе состоялось открытие новой смены детского лагеря FUNDACIÓN REAL MADRID CLINIC

Марина Жигалюк

В Одессе планируют откорректировать Генплан

Ludmila Bulay

Оставить комментарий