Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Енергоінфраструктура Одеської області знову була під атакою росіян

Вночі окупанти атакували енергетичну інфраструктуру Одеської області.

Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

На півдні області пошкоджено об’єкти енергетики, виникла пожежа. Також пошкоджено адміністративну будівлю. Через удар частково знеструмлені населені пункти у трьох громадах області. Об’єкти критичної інфраструктури переведені на резервне живлення від генераторів.

Попередньо, без постраждалих.

Связанные новости

Спортшкола им. Б. Литвака начинает год с новым логотипом (фото)

Ludmila Bulay

Юлія Тимошенко: Завдяки роботі ТСК вдалося збільшити фінансування на лікування поранених військових

Марина Жигалюк

Благоустройство в Одессе: рядом с «Олимпийцем» наведут порядок

Ludmila Bulay

В Одессе приняли новую программу ЖКХ

Ludmila Bulay

Одесские водопроводчики используют геоинформационные технологии

Более 16 520 оружия украдено и потеряно в Одесской области

diphenom111

Оставить комментарий