Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Енергоінфраструктура Одеської області знову була під атакою росіян

Вночі окупанти атакували енергетичну інфраструктуру Одеської області.

Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

На півдні області пошкоджено об’єкти енергетики, виникла пожежа. Також пошкоджено адміністративну будівлю. Через удар частково знеструмлені населені пункти у трьох громадах області. Об’єкти критичної інфраструктури переведені на резервне живлення від генераторів.

Попередньо, без постраждалих.

Связанные новости

COVID-19 диагностирован у 7 одесситов

В Одессе экс-полицейскую приговорили к 5 годам за оправдание агрессии РФ против Украины

Одесский юрист о роспуске парламента: «Все законно»

odmedia

В Дачненській громаді підвели підсумки дитячого художнього конкурсу

[email protected]

Війна з жіночим іменем

diphenom111

В Одесской области на двух детишек обрушилась стена

diphenom111

Оставить комментарий