Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Експортери, банкіри та представники влади обговорили нові програми підтримки економіки

У відкритті заходу прийняли участь перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, заступник голови Одеської ОВА Роман Григоришин, заступниця директора Агенції регіонального розвитку Одеської області Тетяна Берлим, в.о. голови правління ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» Руслан Гашев та радник Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Олексій Кушнір.

09.jpg

10_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Виступаючи з вітальним словом Олег Радковський зазначив важливість підтримки державою та банківським сектором підприємців Одеського регіону, який зазнав великих втрат через блокування портів ворогом.

«Україна вже більше року живе у стані війни, але окрім військового фронту, є ще фронт економічний. Пільгове кредитування експортних контрактів є надзвичайно важливим для розвитку економіки. Воно дозволяє забезпечити необхідні засоби для виконання міжнародних зобов’язань, підвищити конкурентоспроможність нашої продукції та розвивати виробництво і аграрний сектор країни. Це дає можливість людям працювати, отримувати зарплатню та підтримувати економіку країни», — сказав Олег Радковський.

02_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

На головній сесії воркшопу, радник голови правління ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» Руслан Рохов презентував інструменти фінансової підтримки українського експорту, які впроваджуються агентством при підтримці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та банківського сектору України.

03_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

08_copy.jpg

12_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Окрім того, представники ключових фінустанов розповіли підприємцям та експортерам про види кредитних портфелів, якими в рамках програми експортного фінансування вони можуть скористатися.

На завершення воркшопу підприємці, що вже співпрацюють з державним «Експортно-кредитним агентством» та скористалися передекспортним фінансуванням зі страховкою від ЕКА поділилися досвідом з колегами презентуючи свої історії успіху за минулий рік.

04_copy_copy_copy.jpg

06_copy_copy.jpg

07_copy.jpg

Связанные новости

Мартовский номер журнала «Фаворит удачи»: персоны, события, путешествия

odmedia

За стуки авиация уничтожила почти 100 оккупантов на юге Украины

diphenom111

У берегов Турции затонуло судно, которое направлялось в Одесскую область

diphenom111

В Одессе полицейские задержали двух братьев, ограбивших пожилую женщину (фото, видео)

Ludmila Bulay

Пятисекционный Odissey max выйдет на дороги Одессы (видео)

Ludmila Bulay

Россияне пытались нанести ракетный удар по Измаильскому району

diphenom111

Оставить комментарий