Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Допомога фронту: Березівська громада

«На благодійному ярмарку на підтримку ЗСУ, розігрувалися артилерійські гільзи, які перетворили на виріб мистецтва талановиті художниці нашої громади. Завдяки ярмарку були зібрані 35 166 грн, на які, на прохання військових, ми придбали устілки самогріви — 320 шт. та грілки для тіла — 540 шт.», — розповів Валерій Григораш.

04_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Допомогу отримали воїни з 35-ї окремої бригади морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Остроградського, в якій проходять службу багато березівчан.

«Дякую усім, хто долучається до підтримки наших воїнів та невтомно працює на Перемогу в тилу! Нехай ангели оберігають наших захисників від небезпеки і повертають живими і неушкодженими додому», — додав голова громади.

06_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg05_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Связанные новости

В одесской мэрии представили нового главу городской военной администрации

Директор одесского госпиталя ветеранов войны заплатит штраф за премирование самого себя

Ludmila Bulay

Навчальний рік в Одесі завершиться 29 травня

Одесситам рассказали, как оформить и получить субсидию

Ludmila Bulay

29 февраля — День открытых дверей в Национальном университете «Одесская юридическая академия»

Марина Жигалюк

Юлія Тимошенко: Відставка Головнокомандувача ЗСУ буде помилкою

diphenom111

Оставить комментарий