Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Депутат облради «Батьківщини» Одещини Олександр Барський привіз допомогу жителям громад

«Побував в селах Пиріжна та Івашків, де поспілкувався з мешканцями, подивився, як люди можуть об’єднатися любов’ю до своєї землі й власними силами навести красу в рідних населених пунктах. Пишаюся, що в громаді є такі старости-господарі. Разом з Олегом Радковським, Сергієм Шутовим та БФ «Шляхетна справа» передав допомогу багатодітним родинам з цих сіл», — розповів депутат.

Також Олександр Барський провів особистий прийом громадян в Кодимі, де знову основним питанням була цільова адресна допомога для важкохворих мешканців громади від Обласної ради.

3_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

«Отримав звернення щодо вирубки дерев по центральній вулиці міста Кодима, подібний запит від громадськості з підписами вже зареєстровано в Державній екологічній інспекції Одеської області. Є багато звернень від людей, які треба вирішувати на обласному рівні. Докладу максимальні зусилля, щоб все те, про що просять люди, було виконано», — зазначив Олександр Барський.

2_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg4_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

 

Связанные новости

Судді Київського райсуду Одеси передали автомобіль військовим

В Одессе ко Дню города презентуют современный трехсекционный трамвай

В Одессе прошли интеллектуальные войны (фото)

odmedia

Одеса відзначає 79-у річницю звільнення від фашистських загарбників

Автомобильные весы появятся на автодорогах Одесского региона

Ludmila Bulay

Чергову автівку для ЗСУ передала Ананьївська громада Одещини

diphenom111

Оставить комментарий