Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

День Незалежності в Одесі: вшанування героїв та погашення ювілейної марки

01-11.jpg

Біля пам’ятника «Козацький Хрест», що був встановлений на День захисників та захисниць України минулого року, відбувся молебен святих отців та покладання квітів керівництвом міста та області.

02-6_1.jpg

03-5.jpg

04-3.jpg

«Вже другий рік поспіль Україна відзначає свій День Незалежності в час великої війни, і дякуючи нашим славетним Збройним силам, ми маємо змогу жити, працювати та допомагати їм боротись з ворогом. Щира подяка кожному і кожній, хто сьогодні захищає та виборює нашу незалежність та свободу», — зазначив перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський.

Пам’ятник «Козацький Хрест» споруджений за ініціативи Відділу членів родин загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні.

Окрім того, у регіональному відділені Укрпошти відбулось погашення пам’ятної марки, виготовленої до цьогорічного Дня Незалежності України.

06-4_1.jpg

07-3_1.jpg

Керівник Одеської дирекції Укрпошти Сергій Дрозд, разом з першим заступником голови Одеської ОДА Борисом Волошенковим та першим заступником голови облради Олегом Радковским урочисто погасили ювілейні марки, та залишили на них свої підписи.

09-4_2.jpg

08-3_2.jpg

Сергій Дрозд розповів, що на поштовій марці, в інтерпретації художниці Зінаїди Кубар, зображений відомий кожному українцю величний монумент, що височіє на Печерських пагорбах Києва і є одним з найвищих у світі (102 м, скульптор Василь Боро-дай). До 32-ї річниці Незалежності України пам’ятник, який повернутий щитом до Росії, замість демонтованого герба тоталітарного режиму, увінчав тризуб.

10-2_3.jpg

11-2.jpg

12-2.jpg

Связанные новости

С понедельника в Одесской области разрешат ловлю раков

Киевстар запустил новый тарифный план для людей старшего возраста

Марина Жигалюк

Оккупанты используют несовершеннолетних украинцев для разведки позиций наших военных

Одесса меняется с каждым днем: фото «до» и «после»

odmedia

Одесские порты получили средства для локализации аварийных загрязнений в море

Ludmila Bulay

В Одессе и Херсоне задержаны два агента ФСБ, которые сдавали россиянам украинских военных

Оставить комментарий