Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

День Незалежності в Одесі: вшанування героїв та погашення ювілейної марки

01-11.jpg

Біля пам’ятника «Козацький Хрест», що був встановлений на День захисників та захисниць України минулого року, відбувся молебен святих отців та покладання квітів керівництвом міста та області.

02-6_1.jpg

03-5.jpg

04-3.jpg

«Вже другий рік поспіль Україна відзначає свій День Незалежності в час великої війни, і дякуючи нашим славетним Збройним силам, ми маємо змогу жити, працювати та допомагати їм боротись з ворогом. Щира подяка кожному і кожній, хто сьогодні захищає та виборює нашу незалежність та свободу», — зазначив перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський.

Пам’ятник «Козацький Хрест» споруджений за ініціативи Відділу членів родин загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні.

Окрім того, у регіональному відділені Укрпошти відбулось погашення пам’ятної марки, виготовленої до цьогорічного Дня Незалежності України.

06-4_1.jpg

07-3_1.jpg

Керівник Одеської дирекції Укрпошти Сергій Дрозд, разом з першим заступником голови Одеської ОДА Борисом Волошенковим та першим заступником голови облради Олегом Радковским урочисто погасили ювілейні марки, та залишили на них свої підписи.

09-4_2.jpg

08-3_2.jpg

Сергій Дрозд розповів, що на поштовій марці, в інтерпретації художниці Зінаїди Кубар, зображений відомий кожному українцю величний монумент, що височіє на Печерських пагорбах Києва і є одним з найвищих у світі (102 м, скульптор Василь Боро-дай). До 32-ї річниці Незалежності України пам’ятник, який повернутий щитом до Росії, замість демонтованого герба тоталітарного режиму, увінчав тризуб.

10-2_3.jpg

11-2.jpg

12-2.jpg

Связанные новости

Оперативная информация о военной ситуации в Украине по состоянию на утро 13 марта

Допомога фронту: штурмовики ЗСУ отримали генератор від Березівської громади

Марина Жигалюк

В Одессе с 1 сентября заработает услуга группы кратковременного пребывания для дошкольников

diphenom111

В Одессе поймали гражданина рф, имеющего доступ ко всем портам Одесской и Николаевской областей

Контрактники в армии рф ждут конца мая, чтобы быстрее бежать из Украины

С начала года работодатели Одесской области уплатили 18,1 млрд гривен единого взноса

Оставить комментарий