Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Чергова гуманітарна допомога Тарутинській лікарні від «Батьківщини» Одещини

«Завжди приємно повертатися в місця, де на тебе чекають! Для мене ця поїздка особлива ще й тому, що побачив результати попередньої допомоги, яка була передана лікарні – відвідав кухню, де стоять нові плити, які ми привезли нещодавно та пральню, куди ми теж передавали нове обладнання», — розповів Сергій Шутов.

03-2_copy.jpg

02-4_1_copy.jpg

08_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Також Сергій Шутов обговорив з гендиректором Тарутинської лікарні Іриною Пулєвою наступні питання по допомозі лікарні, які потребують першочергового вирішення.

«Разом з Іриною Пулєвою визначили наступні кроки нашої взаємодії, аби усі потреби лікарні були закриті. Наша команда «Батьківщини» Одещини визначила для себе пріоритетним питання підтримки закладів охорони здоров’я, тому сьогодні ми працюємо саме над постійною та всебічною допомогою медикам», — додав Сергій Шутов.

05-2_copy.jpg

06-1_1.jpg

07-1_copy.jpg

04-1_copy.jpg

Связанные новости

Судді Київського райсуду Одеси передали солодкі подарунки дітям військовослужбовців

diphenom111

Оккупанты атаковали Одессу, пострадали девять человек

diphenom111

Важливі кроки Агенції регіонального розвитку Одещини

По всей Украине ввели графики отключения света (обновлено)

diphenom111

Меткий удар по «Академии МВД» оккупантов: украинские ракеты разрушили базу россиян в Луганске

diphenom111

Студенти МГУ завітали до суду Київського райсуду Одеси

diphenom111

Оставить комментарий