Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Black Sea Security Forum зібрав в Одесі провідних політиків світу

12

Міжнародний Black Sea Security Forum, присвячений проблемам безпеки в Чорноморському регіоні відбувся днями в Одесі.

Десятки політиків, військових та дипломатів із багатьох країн світу обговорювали наслідки російської агресії проти України та проблеми відновлення безпеки у східній Європі.

Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський зазначив, що зважаючи на логістичну пріоритетність одеського регіону, питання безпеки має стратегічне значення.

«Стабільна економіка, безпека та післявоєнне відновлення нашої країни є складним і багатогранним завданням. І я щиро вдячний усім партнерам України, які долучаються до цих проектів та допомагають нашій країні», — зазначив Олег Радковський.

08

Вітаючи учасників форуму очільник Одеської ОВА Олег Кіпер підкресливши, що на сьогодні Одеса стала практично єдиним водним логістичним центром експорту та імпорту України.

Посол США в Україні Бріджит Брінк, виступаючи на форумі, розповіла, що через російське вторгнення в небезпеці перебувають ще чотири країни чорноморського регіону — Молдова, Румунія, Туреччина та Болгарія. Тим самим США визнали, що Україна захищає від війни інші держави.

20

11

21

Представник командування ВМСУ розповів присутнім, що чорноморський флот РФ знищують саме українські морські дрони, перетворюючи битву в Чорному морі на війну безпілотників. Варто зазначити, що в актовій залі, де відбувався форум, був представлений справжній п’ятиметровий бойовий морський безпілотник, що може нищити ворога на дистанції 600 кілометрів.

03

В панельних дискусіях також прийняли участь: полковник британської армії у відставці Річард Джастін Кемп, колишній прем’єр Австралії Тоні Ебботт, керівник Всесвітньої продовольчої програми ООН Сінді Маккейн, американський дипломат Курт Волкер, віце-спікер сенату Польщі Міхал Камінські, старший співробітник Інституту Гадсона Люк Коффі, міністр закордонних справ Молдови Міхай Попшой, екскерівник українського МЗС Павло Клімкін, британський бізнесмен та філантроп лорд Майкл Ешкрофт та багато інших.

Усі учасники форуму, і в панельних дискусіях, і в приватних бесідах, наголосили, що порти Великої Одеси стали найважливішими зерновими хабами світу, тому їм потрібен особливий захист.

13

18

17

19

16

25

27

28

Связанные новости

Мобілізація апріорі не є добровільною: нардеп про блокування рахунків, кабінет призовника та виробництво зброї

diphenom111

Во время пожара в Одессе жительница дома получила отравление продуктами горения

Центры вакцинации создадут в каждом городе Одесской области

Ludmila Bulay

В Черном море находится 6 российских ракетоносцев

diphenom111

Полицейские в Одессе задержали вора по видео в соцсети (фото)

Ludmila Bulay

В Одессе состоялась церемония награждения лауреатов премии «Культурная столица»

odmedia

Оставить комментарий