Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

БЕБ на Одещині забезпечило відшкодування 4,6 млн грн несплачених податків експортером соняшникової олії

Підприємство вивозило готову олію через пункт пропуску «Старокозаче-Тудора» за допомогою великогабаритного автотранспорту, а саме в спеціалізованих причепах. В один такий причіп могли вмістити від 20 до 25 тонн готової продукції. Експортували товар у Туреччину та Молдову.

У ході слідства встановлено посадову особу, яка умисно не подала до органів ДПС документи податкової та фінансової звітності за 2023 рік.

Такі дії призвели до ненарахування та, як наслідок, несплати податків на прибуток зазначеного підприємства за 2023 рік на загальну суму майже 4,6 млн грн.

“Робота щодо боротьби з “чорними” експортерами та запобігання незаконному експорту зерна нами проводиться системно. З початку року в рамках запобігання незаконному експорту зерна та боротьби з “чорними” експортерами 7 підприємствами вже відшкодовано збитки завдані державі на загальну суму більше 58 млн грн. Відносно службових осіб 6 підприємств обвинувальні акти вже скеровано до суду”, — зазначив керівник Територіального управління БЕБ в Одеській області Сергій Мунтян.

Наразі посадовій особі компанії повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212 КК України. Обвинувальний акт скеровано до суду.

Досудове розслідування здійснювали детективи ТУ БЕБ в Одеській області. Процесуальне керівництво — Одеська обласна прокуратура.

Связанные новости

Вице-мэр Одессы: «Глава Одесской региональной ассоциации бывших узников гетто и нацистских концлагерей отметил 85 лет»

Ludmila Bulay

Спортсмены-одесситы завоевали три золотые медали на всеукраинских соревнованиях по парусному спорту

Ludmila Bulay

Светлана Фабрикант: «Несмотря на свой опыт в политике, я верю, что нашу страну можно изменить к лучшему»

Марина Жигалюк

Любителям рыбалки на заметку: введен нерестовый запрет на реках Днестр и Турунчук

Ludmila Bulay

Представители «ЗеКоманды» пообщались с молодыми бизнесменами в Одессе (видео)

Монополия на энергоснабжение — есть ли альтернатива?

Оставить комментарий