Сайт новостей настоящего одессита
Новости

БЕБ на Одещині упередило розтрату 316 млн грн бюджетних коштів на реконструкції закладів соціальної сфери

Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області під час моніторингу публічних закупівель виявили декілька ризикових тендерів, де виконавцем робіт виступала одна і та ж компанія.

Посадовці планували провести реконструкцію будівель пологового будинку в Одесі та дошкільного закладу в Березівському районі Одеської області. Вартість послуг становила понад 175 млн грн та 147 млн грн відповідно.

За результатами інформаційно-аналітичної роботи працівники Територіального управління встановили, що для участі у процедурі тендерних закупівель фірма-виконавець робіт завищила показники фінансової звітності. Мета таких дій полягала у штучному підвищенні фінансової спроможності компанії, оскільки це є одним з кваліфікаційних критеріїв передбачених у вимогах до закупівлі. Також у фірми була відсутня матеріально-технічна база та недостатня кількість працівників відповідної кваліфікації, що свідчить про неможливість виконання будівельних робіт власними силами.

Крім того, компанія зареєстрована на непідконтрольній Україні території.

Аби не допустити неефективне використання та розтрату бюджетних коштів, аналітики Бюро направили лист замовникам з рекомендацією перевірити доцільність укладання договорів підряду. Після її  розгляду замовники повідомили БЕБ про відхилення тендерної пропозиції  учасника і скасування відкритих торгів.

Таким чином аналітики Територіального управління БЕБ в Одеській області упередили розтрату 316 млн грн бюджетних коштів.

Связанные новости

В Одесской области спасатели довезли медиков на вызов, застрявших в снежном заносе

diphenom111

И.о. ректора ОНМедУ Сухин: «Мы готовы к крайним мерам, нас вынуждают на них идти»

odmedia

Подарунок для одеситів: працівники КК «Порто-Франко» зробили безкоштовне вологе прибирання у парадних будинків містян

Внимание, перекроют участок трассы международного значения Одесса-Рени

Марина Жигалюк

Житель Одесской области ограбил супермаркет, а потом раскаялся

Ludmila Bulay

Преподаватель физики Ришельевского лицея Одессы стал обладателем звания «Учитель года» (видео)

Ludmila Bulay

Оставить комментарий