Сайт новостей настоящего одессита
Новости

«Батьківщина» Одещини привезла допомогу в Херсон

Після чергового жахливого злочину ворога, який знищив Каховську ГЕС, будинки тисяч жителів Херсонщини були затоплені.

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко та команда Одещини у складі голови партосередку Олега Радковського, керівника Березівської районної «Батьківщини» Володимира Сорохманюка та голови молодіжки області Сергія Шутова привезли для херсонців гуманітарну допомогу: продукти харчування та питну воду.

08

09

14

«Привезли у Херсон найпотрібніше — чисту питну воду, їжу та човни… Звісно, масштаби заподіяного зла вражають. Але значно більше мене вражають українці! І місцеві мешканці, які вже пережили сто лихоліть, але не втратили людяності й співчуття. І вся Україна, яка миттю кинулася на допомогу! Такий народ перемогти неможливо. Таку країну не здолати. Дамби руйнуються. Люди стоять. А катів-окупантів ми знищимо і звільнимо нашу Батьківщину від нечисті навіки!», — розповіла Юлія Тимошенко.

05

У свою чергу Олег Радковський зазначив, що сьогодні дуже важливо підтримати жителів Херсонщини, яких спіткала трагедія світового масштабу.

«Іде другий рік війни, ворог продовжує свої злочини. Але наш народ показав свою незламність та єдність, а наші герої ЗСУ — свою силу та мужність. Сьогодні вчергове привезли допомогу до Херсону, де живуть неймовірно сильні люди. Окремо дякую членам нашої команди Ігорю Якименко та Анатолію Коломійцю за допомогу з продуктовими наборами для херсонців. Працюємо заради Перемоги!», — додав Олег Радковський.

13

15

21

Нагадаємо, що гуманітарна робота команди «Батьківщини» Одеської області ведеться з перших днів війни. Для ефективності надання допомоги переселенцям, малозабезпеченим, пенсіонерам та воїнам ЗСУ було створено гуманітарний центр «Одеса ХАБ Батьківщина», який об’єднав благодійні фонди та організації депутатів та членів команди «Батьківщини» Одещини. Така синергія дозволяє ефективно співпрацювати з міжнародними партнерами та швидко доставляти допомогу в кожний куточок Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

10

11

16

12

Связанные новости

Тело высокопоставленного чиновника обнаружено в машине под Одессой

Ludmila Bulay

Ночью враг запустил семь ракет по селу в Одесской области

diphenom111

На социально-правовом факультете Национального университета «Одесская юридическая академия» готовят разнопрофильных специалистов (фото, видео)

Марина Жигалюк

В Одессе автовор не успел обчистить авто и попался полиции (фото)

Ludmila Bulay

79 жителей Одессы заразились на коронавирус з одни сутки, 11 августа

Марина Жигалюк

Коронавирус в Одессе: восемь человек выздоровели, а восемь – заболели

Марина Жигалюк

Оставить комментарий