Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Експерти: Єдиний доказ у справі НАБУ проти Юлії Тимошенко сфальсифікований

У справі НАБУ проти Юлії Тимошенко єдиним доказом є аудіозапис розмови політика із депутатом Копитіним, який, за висновком відомого британського експерта, аналітика Інституту судових експертиз є сфальсифікований і недостовірний. Про це повідомляють незалежні ЗМІ.

Мова йде про фахівця із цифрової криміналістики, що останні 20 років співпрацює із правоохоронними структурами Великої Британії, Джозефа Нагді. Проаналізувавши аудіофайл НАБУ проти Тимошенко, він однозначно констатував, що запис зазнавав втручання та містить сліди монтажу і підробки.

Такого ж висновку щодо спотворення аудіозапису дійшли й експерти Харківського інституту судових експертиз ім. проф. М.С. Бокаріуса, які здійснювали оцінку аудіофайлу на замовлення Національного антикорупційного бюро України.

У своєму висновку державна установа офіційно вказала, що у переданому їм для аналізу аудіофайлі містилися сліди редагування програмою Adobe Audition, призначеною для монтажу й обробки голосу.

І, зрештою, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду Олексій Кравчук, під час оскарження стороною захисту Юлії Тимошенко повідомлення про підозру, офіційно відмовився розглядати аудіозапис як доказ, констатувавши його недостовірність. Апеляційна інстанція ВАКС таку оцінку слідчого судді не заперечила.

Окрім того, про фальсифікації фактично єдиного доказу та політичну вмотивованість справи загалом публічно заявляють також багато закордонних політиків, зокрема з Парламентської асамблеї Ради Європи та Європарламенту.

Связанные новости

В Одессе завершились очередные «Недели Добрых Дел» (фоторепортаж)

Ludmila Bulay

За прикладом Одеси: створено рейтинг судів Києва та Київської області

diphenom111

Одесская мэрия продолжает финансировать спасательные работы на месте пожарища

Когда в Украине появятся новые монеты

Тест на COVID-19, не имея декларации с семейным врачом, в Одессе не сделают?

В Одесской области началась посевная

diphenom111

Оставить комментарий