Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Проект «Постріл віри» допомагає ветеранам і дітям загиблих героїв

Програма проекту базується на активній реабілітації через стрільбу в спортивно-стрілецькому комплексі «STVOL, партнера проекту, використовуючи метод «подібне лікує подібне» для психологічного відновлення та адаптації ветеранів війни.

«Це вже другий наш захід із дітьми загиблих військових. І сьогодні ми зробили акцент на колективну творчість, як елемент групової терапії для людей, які втратили близьких на війні. В рамках арт-терапії «Руками дітей малюємо майбутнє» ми створили дві великі картини, на яких кожна дитина лишить свій слід, а художниця об’єднала все в одну композицію», — розповів Олег Макаров.

Організатори запросили на черговий «Постріл віри» дітей загиблих воїнів з матерями та курсантів Академії сухопутних військ, що втратили рідних на війні.

Під час заходу відома одеська художниця Богдана Баришева з командою встановила у залі два великі мольберти з контуром України, де кожен підліток домальовував свій асоціативний предмет про країну, а художниця коригувала процес. В результаті були створені дві колективні картини України, намальовані всіма підлітками.

Підтримку в проведені чергового реабілітаційного проекту також надав перший заступник голови Одеської обласної ради, очільник депутатської фракції «Батьківщина» Олег Радковський, відзначивши важливість таких соціальних ініціатив для сімей військових.

«Ви робите дуже важливу справу, підтримуючи наших ветеранів та сім’ї полеглих героїв. Зі свого боку хочу зазначити, що нашою фракцією в Одеській обласній раді свого часу було ініційовано розширення повноважень депутатської комісії по охороні здоров’я задля надання допомоги та підтримки сімей ветеранів та військових. Військові, що нас захищають, мають відчувати надійний тил, і це наше першочергове завдання», — наголосив Олег Радковський.

Окрім того, Олег Макаров та курсанти Академії сухопутних військ розповіли та представили хлопцям та дівчатам новітні зразки зброї. Молодь побачила і навіть приміряла унікальне захисне спорядження військових, кожен елемент цієї амуніції створений на основі бойового досвіду, здобутого ветеранами України. Досвіду, який у багатьох випадках був оплачений найвищою ціною — життям.

Невід’ємною складовою проекту «Постріл віри» є стрільба в тирі з найсучасніших зразків стрілецької зброї. Даний захід не оминув традицію і всі учасники заходу змогли спробувати свої сили та навички в стрільбі.

На завершення заходу присутніх чекав дружній ланч з ветеранською піцею від «Pizza veterano», яка готується людьми, що пройшли війну, а всі діти отримали від організаторів солодощі та професійні німецькі аптечки для надання першої допомоги.

Связанные новости

В Одесской области разоблачили схему незаконного выезда призывников за границу

diphenom111

В Одессе подросток ударил ножом мужчину за замечание

diphenom111

ВСУ вышли из Авдеевки на заранее подготовленные позиции. Окружение не допущено, — Сырский

115 наших защитников вернулись домой

Судьбу памятника «Основателям Одессы» обсудят в рамках интернет-конференции

diphenom111

Михайло Поживанов: Як корупційна модель від Кучми до Міндічгейту зруйнувала і досі руйнує довіру

diphenom111

Оставить комментарий