Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Енергоінфраструктура Одеської області знову була під атакою росіян

Вночі окупанти атакували енергетичну інфраструктуру Одеської області.

Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

На півдні області пошкоджено об’єкти енергетики, виникла пожежа. Також пошкоджено адміністративну будівлю. Через удар частково знеструмлені населені пункти у трьох громадах області. Об’єкти критичної інфраструктури переведені на резервне живлення від генераторів.

Попередньо, без постраждалих.

Связанные новости

Волонтери міста Роздільна допомагають ЗСУ

Солистка Музкомедии в Одессе получила звание «Заслуженный артист Украины»

Ludmila Bulay

Влада, бізнес та міжнародні донори обговорили регіональний інвестиційний розвиток Одещини

diphenom111

Команда «Батьківщини» допомагає з благоустроєм у Київському районі Одеси

[email protected]

Руководство комиссии Медицинских сил ВСУ разоблачили на взятке

diphenom111

Владимир Зеленский: «В Украине вторая волна COVID-19»

Марина Жигалюк

Оставить комментарий