Сайт новостей настоящего одессита
Новости

20 років із «Батьківщиною» та все життя — з музикою

У місті Чорноморськ Одеської області відбувся урочистий захід з нагоди ювілею Лариси Леонідівни Стадніченко — народної артистки України, професора, завідувачки вокального відділу Школи мистецтв ім. Льва Нагаєва міста Чорноморськ.

Привітати ювілярку та однопартійку окрім колективу Школи мистецтв також завітали голова «Батьківщини» Одещини Олег Радковський та керівник партосередку Одеського району Сергій Білюк.

Олег Радковський та Сергій Білюк вручили Ларисі Леонідівні подяку від Одеської обласної ради та цінний подарунок від лідерки партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

«Ваша творчість — це справжній подарунок для всіх нас. Вона торкається душі та залишає слід у серцях. Ваш талант, харизма та енергія — це натхнення для багатьох поколінь. Дякуємо за відданість музиці, мистецтву і за те світло, яке ви несете людям», — зазначив Олег Радковський.

Пані Лариса Стадніченко присвятила все життя музиці: працювала в Одеській національній музичній академії ім. А. В. Нежданової, була солісткою-вокалісткою Одеської обласної філармонії, виступала на сценах Німеччини, Нідерландів, Австрії, Фінляндії, Японії, Канади, Румунії та Польщі. Вона виховала цілу плеяду талановитих співаків, які сьогодні гідно представляють Україну на міжнародних сценах.

Завершився захід спільним виступом ювілярки та однієї з її учениць, які подарували гостям теплі музичні вітання.

Связанные новости

Юлія Тимошенко очолила міжфракційне об‘єднання із захисту прав ветеранів, учасників бойових дій та їхніх родин

diphenom111

Южноукраинский Медиа Холдинг остается лидером среди независимых СМИ — Петр Галчанский

Военное время и образование: 12 вопросов по поводу поступления в вуз

В Одесі новий виконуючий обов’язки заступника міського голови

diphenom111

В Одесской области жестоко убили врача

Ludmila Bulay

Из Одессы в Измаил можно будет доехать за 5 часов (фото, расписание движения поезда)

Ludmila Bulay

Оставить комментарий