Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Допомога Національній поліції Одещини від благодійників

Голова партосередку «Батьківщини» Одещини, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський разом з колегами-депутатами зустрілись з представниками Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Під час зустрічі правоохоронці отримали важливу допомогу від Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія», головою наглядової ради якого є перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Валерій Дубіль.

Поліцейські отримали засоби живлення, Starlink, лікарські засоби та вітамінні комплекси, а також одяг. Допомога в першу чергу спрямована на те, щоб зробити комфортнішим життя і службу тих поліцейських-захисників, які, виконують бойові завдання на найважливіших напрямках.

01

02

03

«В умовах війни поліція є невід’ємною ланкою оборони нашої країни, як на передовій, так і в тилу. Їхня відданість справі, мужність та професіоналізм гарантують безпеку громадян та сприяють збереженню порядку в найтяжчі часи. Без них наша боротьба була б неможливою. Дякуємо за службу», — зазначив Олег Радковський.

05

04

06

07

08

Связанные новости

В Одесі відзначили Міжнародний день ромів

diphenom111

Одесская ОВА рекомендовала в этом году не устанавливать в городах региона центральные елки и не проводить праздничные мероприятия

Факультет журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує на навчання

diphenom111

Шантаж? Если бомбу для подрыва Крымского моста провозили через Одессу, рф выйдет из «зернового соглашения»

diphenom111

Тиск на Україну, щодо неприйнятних для нас умов миру, є абсолютно безперспективним — Юлія Тимошенко

[email protected]

Оккупанты вновь атаковали Одесскую область беспилотниками и ракетами

diphenom111

Оставить комментарий