Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Одеський Молитовний сніданок: єднання заради майбутнього України

Зараз українське суспільство особливо потребує консолідації та єдності. Одеський Молитовний сніданок, який відбувся 19 грудня, об’єднав духовенство, волонтерів, депутатів різних рівнів, громадських і культурних  діячів, керівництво міста і області заради спільної мети – працювати на благо людей і держави, усвідомлюючи рівність усіх та залежність від Бога.

До учасників заходу у форматі відео-привітання звернулися конгресмен США Тім Уолберг та сенатор Джеймс Ленкфорд, які є активними лоббістами допомоги для України. Родзинкою програми було відео-звернення до одеситів мера міста Одеса штату Техас (США).

Молитовні сніданки у нашому місті та області відбуваються за ініціативи волонтера і депутата Одеської обласної ради Веніаміна Унгуряна.

Розповідь про подію – у спеціальному відео репортажі.

Связанные новости

Одесские комбинаторы завладели землей и зданиями комплекса для детей (фото)

Ludmila Bulay

В Одесской области пограничника пытались подкупить за $7500

diphenom111

Национальный университет «Одесская юридическая академия» отметил свое 25-летие

Одесская область: стоимость участия в пробном ВНО обойдется в 270 гривен за один предмет

Ludmila Bulay

«Руйнування значні». Було атаковано черговий об’єкт ДТЕК в Одеській області

diphenom111

В селе в Одесской области из-за российской атаки повреждено более 30 домов

diphenom111

Оставить комментарий