Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Юлія Тимошенко: Списання держборгу дозволило б підвищити пенсії та подвоїти фінансування армії

Якби влада завчасно й професійно провела перемовини зі світовою спільнотою щодо списання державного боргу України, то в бюджеті-2024 можна було б посилити захист країни та відчутно підтримати пенсіонерів.

Такого висновку дійшла команда «Батьківщини», проаналізувавши проєкт державного кошторису на наступний рік, повідомила лідерка партії Юлія Тимошенко у своєму новому відео на YouTube-каналі.

Вона зазначила, що в 2024 році Україна має повернути боргів і відсотків за ними на трильйон 28 мільярдів гривень. Стільки ж, за її словами, витрачається на всю оборону нашої країни.

«Якби ми списали ці кошти, які нам треба заплатити в наступному році, ми могли би подвоїти фінансування нашої армії, фактично подвоїти захист країни. Ми могли би в 1,5 раза більше заплатити нашим пенсіонерам, а також багатократно збільшити видатки на сферу охорони здоровʼя та освіту», – сказала Юлія Тимошенко.

Така практика не є унікальною, нагадала лідерка «Батьківщини», зокрема під час епідемії коронавірусу МВФ списав усі борги 25 країнам, які мали важкий фінансовий стан.

«А Україні, яка сьогодні воює за весь вільний світ, не списали борги, тому що не відбувається ніякого переговорного процесу», – обурилася політик.

У цьому лідерка «Батьківщини» звинувачує непрофесіоналізм і некомпетентність урядовців, які втратили вже декілька років, не розпочавши вчасно перемовини зі світовою спільнотою, з МВФ  та іншими про реструктуризацію або списання цього боргу.

Наостанок вона закликала не гаяти час і розпочати цю роботу: «Якщо влада реструктуризує або спише державний борг України як воюючої країни, то можна буде не лише масштабно профінансувати нашу армію і перемогу, а ще пенсіонерам заплатити ту пенсію, яку вони заслужили, маючи по 30-40 років трудового стажу».

Нагадаємо, команда «Батьківщини» готує пропозиції до проєкту бюджету-2024, щоб зробити його більш соціально орієнтованим і справедливим.

Связанные новости

Одесские патрульные спасли попавшего в ловушку лебедя (видео)

diphenom111

Ночью оккупанты снова атаковали Одесский порт

diphenom111

24 июня графики стабилизационный отключений будут действовать весь день

diphenom111

В Одесі презентують книгу про сучасну історію взаємовідносин України та росії

В Одесской области несовершеннолетний зарезал 15-летнего парня и ранил еще одного

diphenom111

Светлана Фабрикант: «Несмотря на свой опыт в политике, я верю, что нашу страну можно изменить к лучшему»

Марина Жигалюк

Оставить комментарий