Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Благодійний фонд «Рідний Берег» вчергове допоміг жителям Дачненської громади

В громаді політики зустрілись із жителями та передали продуктові набори пенсіонерам та сім’ям військових. Також була доставлена гуманітарна допомога для місцевої амбулаторії.

photo_2023-03-22_15-49-25.jpgphoto_2023-03-22_15-50-36.jpgphoto_2023-03-22_15-51-14.jpg

Зазначимо, що разом Олегом Радковським та Михайлом Поживановим, які очолюють партію «Батьківщина» в Одеській області та місті Одеса відповідно, також був присутнім голова партосередку Одеського району Сергій Білюк, що є депутатом Біляївської ОТГ.

Як розповіла керівниця партії «Батьківщина» в Дачненській ОТГ Надія Цибуля, що також очолює депутатську фракцію партії в раді громади, допомога людям сьогодні дуже потрібна та важлива, і дякуючи роботі благодійного фонду «Рідний Берег» та партійного гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина» жителі громади постійно отримують продукти харчування і не лишаються наодинці зі своїми проблемами.

photo_2023-03-22_15-51-34.jpg

«Окрім допомоги продуктовими наборами жителям громади ми також передали Дачненській амбулаторії гуманітарну допомогу, це різноманітні медичні засоби, ліки та антисептики, які допоможуть лікарям у роботі. Дуже важливо, щоб люди завжди могли отримати належну медичну допомогу, а медзаклад був забезпечений усім необхідним», — розповів Олег Радковський.

photo_2023-03-22_15-52-00.jpg

Зазначимо, що гуманітарний вантаж для медзакладів області був привезений Михайлом Поживановим з Відня.

«Завдячуючи українсько-австрійському товариству Відня та всесвітньо відомій благодійній організації «Карітас», ми отримали важливі ліки та допоміжні матеріали для медзакладів, частину з яких сьогодні передали амбулаторії Дачненської громади», — додав Михайло Поживанов.

Связанные новости

Суд Одессы за избиение жены приговорил мужчину к штрафу

Ludmila Bulay

В Южной Пальмире обсудили вопросы образования

Почему владельца «Токио Стар» пытаются сделать героем?

Кількість постраждалих внаслідок російської атаки на Чорноморськ зросла до 10: серед них одна дитина

diphenom111

Одесский завод шампанских вин на Французском бульваре выставили на продажу

Ludmila Bulay

В Одесской области разоблачили 19-летних ребят, которые за 7500 долларов переправляли мужчину в Польшу

diphenom111

Оставить комментарий