Сайт новостей настоящего одессита
Происшествия

СБУ: «У країні введено воєнний стан — це необхідний крок, заради безпеки держави та нашої перемоги»

У СБУ звернулися до українців у зв’язку із запровадженням у країні військового стану.

«Це необхідний крок, заради безпеки держави та нашої перемоги.

Звертаємося до мешканців Одещини, зберігайте спокій! Чітко слідуйте інструкціям військових та місцевої влади і не піддавайтесь ворожій дезінформації.

Ситуація, в якій знаходиться наша Батьківщина, вимагає від усіх нас єдності, спокою та рішучості.

Всі органи державної влади, органи силового блоку, співробітники СБУ, бійці Центру спеціальних операцій «А» разом зі Збройними силами працюють на максимумі для найбільш ефективного захисту нашої країни та вашої безпеки.

Управління СБУ в Одеській області та всі силові органи регіону посилили захист об’єктів критичної інфраструктури та громадського порядку, спрямовані дії на недопущення диверсій, протидії іншим проявам війни.

Іде максимально злагоджена робота для найбільш ефективного захисту нашої країни та безпеки жителів регіону.

Водночас ми закликаємо громадян користуватися лише перевіреною інформацією із офіційних джерел та не поширювати дані про пересування та місця дислокацій українських військових та техніки, місце розгортання блокпостів.

Важливо, не запускати квадракоптери, дрони, безпілотні літальні апарати, оскільки до них буде застосовано військову техніку.

Крім того, просимо інформувати правоохоронців у випадку:

— прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

— появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;

— виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;

— отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій.

У випадку отримання такої інформації просимо повідомити до Управління СБУ в Одеській області за номером цілодобової гарячої лінії: (048) 725 33 23 або на електронну поштову скриньку: [email protected]

Завдання агресора – посіяти паніку, наше – зберігати спокій та не піддаватися на будь-які провокації».

Связанные новости

Юная жительница Одесской области отделалась условным сроком за три кражи и угон

Ludmila Bulay

Затонувший танкер Delfi отбуксируют на верфь и ответят за загрязнение моря у берегов Одессы

Житель Одесской области заказывал наркотики для «настроения» и попался

Марина Жигалюк

В Одессе за полгода произошло 244 ДТП с участием пешеходов

Ludmila Bulay

В Одессе пенсионер случайно «заминировал» торговый центр

Ludmila Bulay

В Одессе разбили мемориальную табличку погибшему в беспорядках 2 мая (фото)

Оставить комментарий