Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

730 днів незламності. Лютий, довжиною в два роки…

Звернення заступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанського з нагоди другої річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Ранок 24 лютого 2022 року розділив життя всіх українців на до і після. Все, що ми думали, відчували, на що сподівалися та мріяли в той ранок, змінилося назавжди…

Минають два роки, сповнені слізьми, болем, втратами та страхом. За цією цифрою стоять скалічені долі цивільних і військових, щоденні обстріли, зруйновані міста та села, окупація українських територій.

Вічна й світла пам’ять українським захисникам та захисницям, які за Україну, за наше з вами мирне майбутнє віддали найцінніше – свої життя.

Низький уклін Героям, які продовжують захищати Україну від ворога!

Завдяки мужності та героїзму наших захисників, Україна втрималася у перші дні війни, перекресливши всі плани ворога, і ось уже два роки мужньо протистоїть ворогові і відстоює свою незалежність! А наше завдання – їй у  цьому допомагати, адже сьогодні допомога ЗСУ – це не благодійність, а обов’язок кожного з нас! Разом ми обов’язково переможемо!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Связанные новости

Попытка заставить прекратить торговлю через порты: в МО Британии озвучили возможную причину ударов по портам Дуная

diphenom111

В течение месяца из Одессы в Южный будет ходить маршрут в тестовом режиме (фото)

Марина Жигалюк

В Одессе состоялся Полумарафон Гран-При 2019 (фото, видео)

odmedia

Из-за карантина в село под Одессой могут въехать только местные жители

Марина Жигалюк

Перевыборы в Каролино-Бугазской ОТГ: махинации с «прописантами», препятствование неугодным кандидатам и купленные члены ТИК

Ludmila Bulay

Портам в Одесском регионе грозит затопление

admin

Оставить комментарий