Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Борги одеситів за воду сягнули рекордної позначки

Одесити заборгували за послуги водопостачання та водовідведення понад 400 млн грн. Через це місто може залишитися без води. Незважаючи на важкі умови воєнного стану, фахівці “Інфоксводоканалу” продовжують працювати  у посиленому режимі 24/7. Але виконувати свої зобов’язання підприємству дедалі важче.

Щодня наші споживачі отримують 350 мільйонів літрів очищеної питної води, яка відповідає всім санітарним нормам. Літня спека та повернення одеситів у місто призвели до збільшення обсягів споживання води на 40%. Але розраховуватися за спожиті послуги абоненти “Інфоксводоканалу” не поспішають. Попри те, що паливно-мастильні матеріали для роботи аварійних бригад подорожчали вдвічі, а реагенти для очищення води — втричі, це жодним чином не позначилося на тарифах.

Щоб очистити річкову воду до стану питної та доставити її за  десятки кілометрів до споживачів, підприємство щодня витрачає близько 2 мільйонів гривень. І єдине джерело надходження цих коштів — платежі одеситів. У воєнний час, як ніколи важливо, мати необхідний запас реагентів та матеріалів на випадок надзвичайних ситуацій. Тому ми звертаємось до всіх своїх споживачів підтримати водоканал платежами за воду. Зробити це можна шляхом онлайн сервісів та на офіційному сайті водоканалу. Сьогодні це дуже важливо для нас усіх. Місту потрібна вода!

Связанные новости

Команда «Батьківщини» добилась принятия поправок, запрещающих любые манипуляции с ГТС

В одесских аптеках с нового года антибиотики без рецепта не продадут

Ludmila Bulay

Первая сессия новоизбранного Одесского облсовета состоится 4 декабря

Ludmila Bulay

Известно, как на Крещение в Одессе будет работать городской транспорт

Марина Жигалюк

Тематичне дослідження: десант ДОІ ФСБ в Україні та Молдові. Зліт та падіння ФСБ

Власти Одессы на ремонт двух больниц выделили 4,5 млн грн.

Ludmila Bulay

Оставить комментарий