Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Борги одеситів за воду сягнули рекордної позначки

Одесити заборгували за послуги водопостачання та водовідведення понад 400 млн грн. Через це місто може залишитися без води. Незважаючи на важкі умови воєнного стану, фахівці “Інфоксводоканалу” продовжують працювати  у посиленому режимі 24/7. Але виконувати свої зобов’язання підприємству дедалі важче.

Щодня наші споживачі отримують 350 мільйонів літрів очищеної питної води, яка відповідає всім санітарним нормам. Літня спека та повернення одеситів у місто призвели до збільшення обсягів споживання води на 40%. Але розраховуватися за спожиті послуги абоненти “Інфоксводоканалу” не поспішають. Попри те, що паливно-мастильні матеріали для роботи аварійних бригад подорожчали вдвічі, а реагенти для очищення води — втричі, це жодним чином не позначилося на тарифах.

Щоб очистити річкову воду до стану питної та доставити її за  десятки кілометрів до споживачів, підприємство щодня витрачає близько 2 мільйонів гривень. І єдине джерело надходження цих коштів — платежі одеситів. У воєнний час, як ніколи важливо, мати необхідний запас реагентів та матеріалів на випадок надзвичайних ситуацій. Тому ми звертаємось до всіх своїх споживачів підтримати водоканал платежами за воду. Зробити це можна шляхом онлайн сервісів та на офіційному сайті водоканалу. Сьогодні це дуже важливо для нас усіх. Місту потрібна вода!

Связанные новости

Одесситам вернули бульвар Жванецкого, — Труханов

До 5 июня в Одессе и области проверят все защитные сооружения

diphenom111

За семь дней в Одессе выявлено 20 объектов самовольного строительства

Марина Жигалюк

Аккурат ко Дню учителя: в Одессе завершилась масштабная реконструкция школы

diphenom111

СМИ: В Кремле считают, что после мобилизации смогут захватить Харьков и Одессу

diphenom111

Никаких законов о продаже земли без референдума — Юлия Тимошенко

Оставить комментарий