Сайт новостей настоящего одессита
Новости

«Знов про любов?». Ретроспективна виставка Насті Мане

Ретроспектива «Знов про любов?» — це не просто огляд 10 років творчого шляху. Це щира, відверта розмова мовою фарб, тіла і тиші про кохання — у всіх його проявах: руйнівних, несвідомих, спраглих, шукаючих — і зрілих. Про любов до іншого і про любов до себе.”

“Наразі я в тому віці й стані у якому любов перестає бути лише пристрастю чи драмою. Вона стає глибиною, тишею, чесністю, здатністю залишатися з собою — у щасті, у сумнівах, у теплі та в пошуках», — заявила Настя Мане.

На виставці представлені роботи з двох концептуальних серій:

«Вершники Апокаліпсиса»

Психологічно напружена серія, де глядач проходить через образи марнославства, самообману, маніпуляції, заздрості, жадібності, прокрастинації та перекладання відповідальності, щоби врешті дійти до завершальної картини — «Кохання».
Ця подорож — не про осуд, а про усвідомлення. Любов тут — не романтична мрія, а глибоке прийняття себе, внутрішня свобода і вибір бути живим.

«Колір Вождя»

Ця серія народилась у 2017 році в період особистих емоційних потрясінь. Вона стала спробою зберегти кохання через образ, створити подарунок, міст, ритуал для тих стосунків, які боліли.
Натхненна естетикою корінних народів Америки — візерунками, символами, історіями — серія передає відчуття тонкої любові, яку вже не втримати. Це про ту любов, яка випадає з рук, як дощ: її не зупиниш, але можна відчути всією шкірою.
Це — про красу, що виникає навіть у бурі. Про біль, який зцілює. Про ніжність, яка залишається після всього.

Окрім серій, глядачі зможуть побачити вибрані роботи з різних років, які не входили до жодної концепції.

Контакти для преси: [email protected] @nastya_mane +380677530515

Дата відкриття / адреса галереї: 03.10.2025. Вул. Буніна, 12, Nesterenko Gallery.

75

Связанные новости

Юлія Тимошенко зустрілась із медиками в Одесі

diphenom111

В Одесі відзначили 102-гу річницю Турецької Республіки

diphenom111

Михайло Поживанов: «Українське зерно та європейські цінності: чому Болгарія має рацію, а Польща – ні»

diphenom111

Центр заочного и дистанционного обучения НУ «ОЮА» – самый востребованный в современных условиях

На рынке «7 км» началась реновация первой контейнерной площадки

Кулеметник, прослуживши в мобільній групі лише 10 днів, вже збив перший «Шахед» над Одеською областю

diphenom111

Оставить комментарий