Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Юлія Тимошенко: ПДФО із зарплат військових залишається у місцевих бюджетах!

«Це значить, що громади зможуть впевнено пройти зиму та якісно підтримати підрозділи, забезпеченням яких опікуються», – прокоментувала лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко результати голосування за вказаний документ.

На її переконання, ідея парламентської більшості перенаправити податок з доходів фізичних осіб-військових із місцевих бюджетів до державного була «помилковою та хибною», адже могла залишити органи місцевого самоврядування без необхідних коштів, а гроші мають використовуватись для потреб військових.

«Дякую колегам по фракції за їхню наполегливу роботу, яка, зрештою, принесла бажаний результат!» – написала Юлія Тимошенко на своїй сторінці на Facebook.

Вона також подякувала депутатам з інших фракцій, які не підтримали грабунок місцевих бюджетів, за державницьку позицію. А також наголосила, що спільно з командою «Батьківщини» і надалі триматимуть на контролі це питання, адже законопроєкт №10037 було відправлено на повторне друге читання. Вказане рішення підтримали 265 парламентарів.

Связанные новости

Шантаж? Если бомбу для подрыва Крымского моста провозили через Одессу, рф выйдет из «зернового соглашения»

diphenom111

В Одессе представлен план работы «экономико-инвестиционного блока» горсовета

Ludmila Bulay

В Одессе в Международной академической школе «Одесса» стартовал набор учителей

Марина Жигалюк

Одесские вина получили признание на всемирной выставке Vinexpo

odmedia

Юлія Тимошенко: Жодних підстав для підвищення цін на українські нафтопродукти немає

diphenom111

Кто в Одессе может рассчитывать на муниципальную помощь на тепло

Марина Жигалюк

Оставить комментарий