Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Вшанування героїв у День українського добровольця

В День українського добровольця, Одеса схилила голову перед тими, хто за покликом серця став на захист Батьківщини. Пам’ятна церемонія пройшла біля Меморіалу Борцям за Україну у сквері Слави і Волі.

В заході прийняли участь начальник Одеської ОВА Олег Кіпер, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, міський голова Одеси Геннадій Труханов, військовослужбовці, представники правоохоронних органів та родин загиблих воїнів.

«Добровольці – це люди, які першими стали на захист нашої держави, не чекаючи наказів, не думаючи про ризики. Вони зробили вибір, керуючись лише любов’ю до України та прагненням її захистити. Ми в неоплатному боргу перед ними – і перед тими, хто продовжує боротьбу, і перед тими, хто віддав за нашу свободу найдорожче – своє життя. Вічна пам’ять і слава нашим героям!», — зазначив Олег Радковський.

Цього дня в серцях кожного українця лунає подяка та молитва за тих, хто зараз тримає фронт, і за тих, хто віддав життя за незалежність України. Їхній подвиг назавжди закарбований в історії держави.

Связанные новости

Як син зрадника України ухиляється від мобілізації

Новий «Фаворит удачі» знайомить з неймовірними жінками!

diphenom111

На трассе Одесса — Рени почти за 1,5 млн грн обустроят место для отдыха водителей

diphenom111

В Одесі на Академіка Корольова під час пожежі загинула жінка

«Зерновая инициатива»: за два дня из портов Большой Одессы вышло 12 судов с 400 000 тонн агропродукции

diphenom111

В Одесской Юракадемии прошел День открытых дверей

diphenom111

Оставить комментарий