Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Вітрові електростанції – для українського Придунав’я!

Олександр Урбанський, заступник голови Одеської обласної ради, взяв участь у нараді з питань технічної можливості будівництва вітрових електростанцій на території Саф’янівської, Суворовської та Ренійської громад.

Українське Придунавʼя має потужний потенціал для розвитку альтернативних джерел енергії – вітрової, сонячної та інших, що не тільки сприяє досягненню Україною енергетичної безпеки, а й дозволяє територіальним громадам отримати нові робочі місця та збільшити надходження до місцевих бюджетів.

– Під час наради заслухали представників компанії, яка проєктує та будує вітрові електростанції у країнах Європи, – розповідає Олександр Урбанський. – Вони детально розповіли про процес реалізації проєктів з енергозабезпечення: від розробки інвестиційного плану та проєкту землеустрою до будівельних робіт і підключення до електромереж. Тож продовжуємо працювати в даному напрямку!

4545

Связанные новости

85 машин скорой помощи прибыли в Одессу (фото)

Марина Жигалюк

Одесская юридическая академия перечислила миллион гривен в военный госпиталь и развернула оперативный штаб сбора гуманитарной помощи

Бюро економічної безпеки в Одесі припинило діяльність 10 підпільних гральних закладів

diphenom111

Жители Одесской области могут получить лекарства в передвижных аптечных пунктах

Получателями пенсий в 2020 году были 222 000 одесситов

Ludmila Bulay

В Одесской области младших школьников и детей-льготников кормить будут бесплатно

Ludmila Bulay

Оставить комментарий