Сайт новостей настоящего одессита
Новости

В Одесі співробітники ТЦК намагалися затягти чоловіка у бусик, але його «відбили» люди

У мережі поширили відео, на якому зафіксовано конфілікт представників військкомату, поліцейських і цивільних в Одесі. Унаслідок втручання перехожих зміг утекти від правоохоронців військовозобов’язаний.

Про це повідомили у пресслужбі Одеського обласного ТЦК та СП.

Інцидент стався 29 листопада. Представники ТЦК і Нацполіції зупинили чоловіка для перевірки документів. Той не зміг пред’явити жодних офіційних паперів, анкетні дані назвав усно, але в єдиному державному реєстрі «Оберіг» відповідної інформації не виявили.

Громадянина вирішили затримати, аби ідентифікувати його особу й доставити до ТЦК та СП. На цю вимогу чоловік відреагував агресивно: почав лаятися й чинити фізичний опір. У ситуацію втрутилися перехожі. Вони перешкоджали правоохоронцям і військовим, унаслідок чого затриманий утік.

Увесь інцидент зафіксували бодікамери військовослужбовців. Матеріали з доказами обставин конфлікту передадуть правоохоронним органам, аби ті провели перевірку, встановили особу втікача та надали правову оцінку діям усіх учасників сутички.

Связанные новости

Для разбора флигеля сгоревшего одесского колледжа срочно нужна солома

В Одесской области российские дроны повредили железнодорожную инфраструктуру

diphenom111

Юлія Тимошенко закликає готуватися протистояти податковому терору влади

diphenom111

Где в Одессе можно сдать тест на ВИЧ и гепатит

Ludmila Bulay

В Одесской области будут строить защитные сооружения для объектов энергетики

Григорий Диденко поздравил студентов ОНЭУ с Днем знаний

diphenom111

Оставить комментарий