Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Увага, фейк! Українських чоловіків не відправлятимуть з Польщі на війну примусово

До журналістів UAinKraków.pl потрапили листи, які розповсюджують в соцмережах, де Генеральне консульство України в Кракові та інші офіційні установи начебто інформують про примусове вивезення до України чоловіків призовного віку.

Листи мають ось такий зміст:

Генеральне Консульство України в Кракові просить організувати діяльність, мета якої повернути осіб (Громадяни України чоловічої статі, віком від 18 до 60 років), котрі нелегально ухиляються від військової служби в Збройних Силах України і переховуються на території Республіки Польща.”

Журналісти зв’язалися з Генеральним консулом України в Кракові Вячеславом Войнаровським. У телефонній розмові з редактором порталу UAinKrakow.pl Генеральний консул спростував цю інформацію й завірив, що листи є фейком та елементом інформаційної агресії росії.

Листи, які нібито надходять від польських посадових осіб, вже також є спростовані Урядовим Центром Безпеки.

Связанные новости

Работа Одесского порта ограничена из-за непогоды

Ludmila Bulay

В Одесской области будут строить мост через Днестровский лиман

Ludmila Bulay

Тысячи одесситов пятницу проведут без света (адреса)

Марина Жигалюк

Уже третья облорганизация «Оппозиционной платформы – За жизнь» ушла к «оппозиционному блоку: в этот раз в Херсонской области

В Доме приемов отметили День Независимости Греции

odmedia

СБУ затримала на Одещині наркоділків, які намагалися перевезти оптову партію важких психотропів до ЄС

Оставить комментарий