Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Укрпошта випустила нову марку до Дня Незалежності

Цьогоріч, у День прапора, Укрпошта презентувала нову поштову марку «Все буде UA!», із серій випуску 2019-го року — «Слава Україні!», присвячену Дню Незалежності.

Урочисте погашення марки відбулось біля Одеської обласної ради за участю директора з розвитку мережі Укрпошти в Одеському регіоні Артема Бондаренко, першого заступника голови Одеської облради Олега Радковського та першого заступника голови ОДА Олександра Харлова.

Нова поштова марка «Все буде UA!» виконана у формі мапи України для нагадування про боротьбу та життя, яке триває й під час війни.

Директор з розвитку мережі Укрпошти в Одеському регіоні Артем Бондаренко розповів, що випуск 2019 року «Слава Україні!» в 2020-му здобув золото престижного міжнародного конкурсу Nexofil Award 2020, який проходив у Мадриді, в категорії «Найбільш оригінальний формат марок у світі».

Нова марка, створена талановитим художником Нікітою Тітовим, сповнена глибокого символізму: у жовто-блакитних кольорах, що нагадують про незламний дух нашої нації, переплітаються весняні квіти, утворюючи оптимістичну фразу «Все буде». В цьому зображенні можна побачити ніжний образ матері, що обіймає своє дитя – символ майбутнього нашої держави, яке ми всі так дбайливо бережемо.

Связанные новости

Штормовий вітер повалив 85 дерев в Одесі

diphenom111

Михайло Поживанов: «Мав честь вручити нагороду «Людина року-2024 Геннадію Труханову»

diphenom111

Экоинспекция провела исследование побережья Черного моря в Одесской области, где был обнаружен мазут

Карантин: Одесса переходит в «желтую» зону (ограничения)

Ludmila Bulay

Допомога Анаївській лікарні від партнерів «Батьківщини» Одещини

Колектив Південноукраїнського Медіа Холдингу вітає одеситів з новорічними святами

Оставить комментарий