Сайт новостей настоящего одессита
Новости

У рашистських загарбників – розрив шаблону від якості життя в Україні — СБУ

Виявляється, що українці живуть набагато краще, ніж російські «асвабадітєлі». Тож останні мародерствують, а близьким і рідним називають це «безліміт».

Ось що про це говорить загарбник, який перебуває у Київській області: «Тут, бл*дь, с двумя детьми попробуй так хату обставить. Всю жизнь будешь платить, и еще дети будут платить. И все вещи не как наши (ширпотреб вонючий), а достойные, фирменные… нигде еще хе*ню не встретил: ни в селах, ни в городах».

Та промиті мізки його співбесідниці легко знаходять цьому пояснення: «…Запад поддерживает их как! Ясное дело: и шмотки, и все…».

Вона скаржиться на санкції Заходу і поступово готується до життя у новій реальності: як у Радянському Союзі – за залізною завісою.

Наше ж майбутнє – у прогресивному цивілізованому світі!

Ми боремося за свою землю, за Україну! І обов’язково переможемо!

Связанные новости

Не все одесситы знали, что у них ВИЧ и СПИД

Ludmila Bulay

«По версии врага, здесь хранилось оружие». Российская ракета уничтожила посылок почти на 3 млн грн во время ракетного удара по Одессе

diphenom111

Чтобы скрыть большие потери, трупы россиян везут небольшими партиями и только ночью, — СБУ

Київський районний суд міста Одеси взяв під варту підозрюваного у заволодінні гуманітарною допомогою

Допомога ЗСУ від волонтерів Роздільної

diphenom111

После вражеской атаки в Одессе развернут оперативный штаб для помощи горожанам

diphenom111

Оставить комментарий