Сайт новостей настоящего одессита
Новости

У Кремлі все ще націлені на захоплення Одеси, але Росія вкрай далека від досягнення мети — ЗМІ

Зараз Росія розглядає свою стратегічну мету — захоплення України — як процес, що складається з трьох фаз, і лише перша з них пов’язана з реальними бойовими діями.

Про це пише один із найвпливовіших зовнішньополітичних журналів США Foreign Affairs.

По-перше, Росія прагне окупувати або зруйнувати достатню кількість української території, щоб те, що від неї залишиться, могло бути економічно життєздатним лише за мовчазної згоди Москви. Російські стратеги вважають, що цього можна досягти, якщо Росія утримає окуповані території, а також Харківську, Миколаївську та Одеську області.

В цих умовах Кремль домагатиметься припинення вогню, виходячи з того, що потім зможе перейти до другої фази, у межах якої він використовуватиме економічний тиск і політичну війну, підкріплені загрозою нового вторгнення, щоб встановити контроль над Києвом.

На третьому етапі Росія хоче включити Україну до своєї орбіти за зразком Білорусі.

Однак, як підкреслює Foreign Affairs, на цей час Росія все ще далека від досягнення навіть першої з цих фаз. Російські військові сподіваються, що, якщо їм вдасться виснажити ЗСУ, темпи територіальних завоювань на полі бою зростуть. Але невдовзі Росія зіткнеться і з власними проблемами в нарощуванні чисельності військ.

Связанные новости

Беда объединяет: неравнодушные одесситы шьют маски и бесплатно раздают их горожанам

Павло Віктор: «Фізику треба знати, щоб не загубитися у житті»

diphenom111

Одесса после ракетных ударов: света нет, но начали появляться тепло и водоснабжение

diphenom111

Вниманию одесситов: в городе проходит проверка работы громкоговорителя

Россия системно вывозит из Украины исторические артефакты – в первую очередь скифское золото

diphenom111

Юлія Тимошенко зустрілась з майбутніми офіцерами

diphenom111

Оставить комментарий