Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Театр, зоопарк і цирк: партія «Батьківщина» дарує дітям Одещини яскраве літо

В рамках літньої соціальної програми «Вікенд в Одесі», започаткованої депутатом Одеської обласної ради фракції «Батьківщина» Олександром Барським, відбулася чергова пізнавально-розважальна екскурсія для матусь та дітей із Слобідської громади Подільського району Одещини.

Як розповів Олександр Барський, екскурсійний день розпочався з відвідин Одеського зоопарку — одного з найулюбленіших місць для дітей: «Екскурсія зоопарком стала можливою завдяки допомозі керівника нашої партії «Батьківщина» в Одеській області Олега Радковського, який не тільки допоміг у проведенні заходу, а й пригостив дітей та всіх хто приїхав із Слобідської громади морозивом і напоями».

Після зоопарку гості з Поділля побували на цікавій екскурсії в Одеському національному академічному театрі опери та балету, що є справжньою перлини української та світової культури і мистецтва.

«Наші гості побували за лаштунками, пройшлися театральними коридорами й залами, послухали цікаві історії про театр. Такі події мають важливу освітню і гуманітарну місію, адже допомагають формувати культурний світогляд юних українців», — зазначив Олександр Барський.

Завершенням екскурсійного дня в Одесі стало відвідування сучасного та яскравого шоу «Цирк на воді» в Одеському державному цирку. Вражаючі виступи артистів, яскраві емоції та позитив — саме те, що потрібно дітям для теплих емоцій та щасливих спогадів.

«Цей день подарував нашим юним гостям справжнє свято — наповнене добром, новими знаннями, відкриттями та щирими посмішками. Дякуємо всім, хто долучився до організації цього неймовірного дня. Працюємо далі заради дітей та майбутнього України!», — резюмував депутат.

Связанные новости

Украина перехватила инициативу в Черном море: что это означает

119 одесских улиц обесточат в четверг (адреса)

Ludmila Bulay

3-5 листопада 2023 року в Одесі відбудуться Поетичні читання

«Было очень громко»: олимпийская чемпионка Анжелика Терлюга об атаке на Одессу

Юлія Тимошенко: Влада має підтримувати бізнес, а не нищити його перевірками та підвищенням податків

Суцільна доба комунальника біля лінії фронту

diphenom111

Оставить комментарий