Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Що зроблено Березівською громадою Одещини у сфері соціального захисту населення за останні два роки

Незважаючи на всі труднощі, Березівська громада живе у напруженому, але стабільному ритмі. Війна продовжує ставити нові завдання і виклики, але, за словами голови громади Валерія Григораша, пріоритетом залишаються підтримка військових, безпека мирного населення та соціальна сфера.

«Все, чого ми зуміли досягти й зробити за 2022-2023 роки — це результат командної роботи на різних фронтах. Дякую усім жителям громади за активну громадську позицію, небайдужість, силу духу та вірність інтересам громади та України. Вдячний кожному, хто допомагав в цей нелегкий період практичними справами, своїм досвідом, донатами на армію та конструктивними порадами і зауваженнями», — зазначив голова Березівської громади Валерій Григораш.

Связанные новости

МАУ возобновит воздушное сообщение между Одессой и Вильнюсом

Ludmila Bulay

Головне управління ДПС в Одеській області за січень – квітень 2023 року встановили порушення на загальну суму 56,3 млн гривень

Марина Жигалюк

Командиры одесских морпехов — бывший и нынешний — стали Героями Украины

diphenom111

Дмитрий Шпинарев: «Я рад, что исполком высказал свое мнение на счет Летнего театра и одобрил наши труды»

odmedia

В Одессе на прошедшей неделе родились пять пар близнецов

Ludmila Bulay

Вниманию одесситов: 2 мая, на Пасху, на рынке «7 км» традиционно выходной день

[email protected]

Оставить комментарий