Сайт новостей настоящего одессита
Новости

СБУ затримала трьох осіб, які влаштували вибух у Києві. Серед них житель Одеської області

Служба безпеки та Національна поліція викрили трьох чоловіків, які здійснили подвійний терористичний акт у Києві 11 грудня. Затримання відбулося «по гарячих слідах» протягом шести годин після скоєння вибухів.

Про це повідомили в СБУ.

Усі затримані — громадяни України, уродженці Одеської та Донецької областей, віком 23, 27 та 25 років. У Києві вони працювали різноробочими на будівництві та одночасно шукали «легкі заробітки» у Telegram-каналах, де їх і завербували росіяни, стверджують в СБУ.

За даними слідства, вчора вони встановили вибухівку у промзоні Дарницького району столиці: коли поруч із СВУ (саморобним вибуховим пристроєм) проходили двоє нацгвардійців, стався вибух. У результаті один із них загинув, а інший військовослужбовець отримав травми різного ступеня тяжкості.

Наступний вибух стався під час прибуття на місце події співробітників правоохоронних органів. У результаті вибуху постраждали ще двоє співробітників поліції.

У рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт, що призвів до загибелі людини) зловмисникам буде повідомлено про підозру.

Связанные новости

Турбота і вдячність: допомога родинам захисників від Березівської громади

Факультет журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує на навчання

diphenom111

В Одесской области нашли обгоревшее тело человека

diphenom111

690 новых случаев COVID-19 обнаружены в Одесском регионе, 33 человека умерли

Ludmila Bulay

Труханов поручил проверить забронированных сотрудников

diphenom111

З початку року співробітники БЕБ забезпечили відшкодування 1,3 млрд грн завданих державному бюджету збитків у справах, що пов’язані з експортом сільськогосподарської продукції

Оставить комментарий