Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Російським загарбникам обіцяли кількаденний тріумфальний марш, почесті й «золоті гори»

Натомість їх зробили «розхідним матеріалом». На відео СБУ полонені загарбники розповідають, як їхня армія перетворилася на мародерів.

Один контрактник говорить, що перед його батальйоном ставилося завдання за 5 днів дістатися з Білорусі до Києва та захопити 3 мости. Натомість, щоб вижити, він здався у полон після 40 днів поневірянь.

Каже, що його колеги «відривалися» на безчинствах і мародерстві: крали техніку, надувні човни, коштовності.

Відчуття непотрібності і в полоненого фельдшера: «Оказывал медпомощь сослуживцу, но за нами никто не подъехал, нас просто забыли. После этого ничего не оставалось, как сдаться».

Зате зрозумів, що тут «…люди живут своей жизнью и не хотят нашего освобождения».

Інший окупант ділиться з матір’ю: «Них*я мы не освободители. Мы вторглись на чужую землю… я сам себе не могу объяснить, что я тут забыл. Погнался за большими бабками, как придурок».

Связанные новости

Депутати «Батьківщини» допомагають ОСББ Київського району Одеси

В Одесском регионе планируют построить по 5 школ и детсадов, 4 стадиона и бассейн

Ludmila Bulay

СБУ разоблачила чиновника АО «Одессагаз» на получении взятки (фото)

С октября в случае работы РРО/ПРРО без фискального режима будут применяться штрафы

diphenom111

Одесити віддають перевагу «ШТРУДЕЛЮ»

Марина Жигалюк

Стартовал 20-ый, юбилейный, рейтинг «Народное признание» — «Одессит года»!

suchkov roman

Оставить комментарий