Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Родини загиблих цивільних, які брали участь у захисті України, отримають грошову компенсацію на рівні з військовими

Йдеться про осіб, які не входили до складу жодних військових формувань, але брали участь у захисті держави, допомагаючи Збройним Силам України та правоохоронним органам, і загинули внаслідок бойових дій. За словами народних депутатів, ці люди фактично виконували бойові завдання, але їхні родини отримували значно меншу матеріальну допомогу від держави – майже 2 мільйони гривень.

«Новим законом встановлено, що родини таких загиблих цивільних осіб матимуть право на одноразову грошову виплату в розмірі 15 мільйонів гривень, як і родини військовослужбовців. Можливо, ми запізнилися з цим рішенням, але це крок до відновлення справедливості. Ці люди так само віддали життя за Україну», – заявив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

За словами політика, попереду ще одна важлива робота – вирішення питання щодо тих, хто загинув, захищаючи Україну з 2014 року.

«Це понад п’ять тисяч загиблих. Але за кожною цифрою – родина, яка втратила найдорожче. Ми повинні спільно з урядом, зокрема з Мінфіном, знайти механізм фінансування і напрацювати наступний законопроєкт. Бо обов’язок держави – не забувати жодного з героїв», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Связанные новости

Олексію Чебикіну виповнилося 75 років

diphenom111

Чесно про життя міста та області: вийшов новий номер газети «Одеська правда»

Сертификат нацпремии получил информатик из Одессы

Марина Жигалюк

Можно ли в Одессе пить воду из-под крана

Ludmila Bulay

Одесситы пробились в финал Высшей лиги Украины по баскетболу

Ludmila Bulay

В Одесі презентували новітню технологію з виготовлення модульних будинків

Марина Жигалюк

Оставить комментарий